Statistinio kandidato portretas – vedęs ir pasiturintis 49 metų vyras

Vasario 3 d., likus 30 dienų iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) visuomenei paskelbė oficialiai registruotų kandidatais į savivaldybių tarybų narius ir merus asmenų sąrašus. Juose – duomenys apie kandidatų išsilavinimą, šeiminę padėtį, deklaruotas pajamas, turtą, sąsajas su juridiniais asmenimis ir kt.

Informacija apie šiuos duomenis yra nuolat prieinama viešai VRK interneto svetainėje.    

Jei apibendrintume visus VRK turimus duomenis ir iš jų sukurtume vieno statistinio kandidato į savivaldybės tarybos narius ir merus portretą, jis parodytų, kad artėjančiuose rinkimuose dalyvauja beveik 49 metų sulaukęs, santuokoje gyvenantis vyras, vardu Vytautas, kurio turtas, vertybiniai popieriai ir piniginės lėšos siekia apie 100 tūkstančių eurų.

Dalyvauti 2023 m. kovo 5 d. vyksiančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose VRK registravo 13797 kandidatus. 433 iš jų sieks tapti savivaldybių merais.

Lyginant su 2019 m. rinkimais, šiemet kandidatuoja panašus skaičius asmenų. Prieš ketverius metus VRK buvo registravusi 13732 kandidatus dalyvauti savivaldybių tarybų rinkimuose ir 413 asmenų, kurie siekė merų postų.  

VRK turimi duomenys rodo, kad šiemet į savivaldybių tarybas kandidatuoja 53 proc. vyrų ir 47 proc. moterų. Tačiau kovoje dėl merų postų lyčių dinamika kinta: į merus kandidatuoja 74 proc. vyrų ir 26 proc. moterų.

Vidutinis kandidatų amžius – nedaug didesnis nei praėjusiuose rinkimuose

VRK duomenimis, kandidatų amžiaus vidurkis rinkimų dieną sieks 48 metus ir 10 mėnesių. 2019 m. šis vidurkis siekė 48 metus ir 1 mėnesį.

Įdomus faktas, kad 38 kandidatai kovo 5-ąją, rinkimų dieną, švęs savo gimtadienius, 6 iš jų – minės jubiliejines sukaktis.

Beveik ketvirtadalį, apie 25 proc., kandidatų sudaro asmenys, kuriems yra nuo 50 iki 59 metų. 22 proc. asmenų yra 40–49 metų amžiaus grupėje. Panašų skaičių – 21 procentą – sudaro kandidatai, kuriems yra 30–39 metai. 19 proc. kandidatų yra 60–69 metų amžiaus. 8 proc. sudaro asmenys, kuriems yra 18–29 metai. 70–79 metų amžiaus grupėje esantys asmenys sudaro 4 proc. kandidatų. 80–89 metų sulaukę kandidatai – 0,4 proc.

Vyriausio amžiaus kandidatą vyrą savo gretose turi Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“. Jos sąraše yra Ukmergės rajone kandidatuojantis asmuo, kuriam rinkimų dieną bus 94 metai.

Jauniausios kandidatės yra trys 18 metų merginos iš Laisvės partijos, kandidatuojančios į Joniškio rajono savivaldybės tarybą. Į jauniausių kandidatų gretas taip pat patenka ir 18-metis vaikinas, kandidatuojantis Utenoje, politinio komiteto „Kartu už Utenos kraštą“ sąraše.

Jauniausias kandidatas į merus – Prienuose

Jauniausią kandidatą į merus kelia Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Į Prienų rajono savivaldybės vadovo postą pretenduoja 24 metų sulaukęs vaikinas.

Solidžiausio amžiaus kandidatą į Druskininkų merus deleguoja Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“. Rinkimų dieną jam bus 73-eri.

Vidutiniškai vienas kandidatas disponuoja beveik 100 tūkst. eurų turtu

Kartu su pareiškiniais dokumentais kandidatai privalėjo pateikti VRK savo turto ir pajamų deklaracijų išrašus. Susumavus visų kandidatų deklaruoto turto sumas (privalomas registruoti turtas, vertybiniai popieriai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai ir piniginės lėšos) ir išvedus vidurkį, išeitų, kad vidutiniškai vienas asmuo disponuoja apie 100 tūkst. eurų turtu.

Deklaracijose nurodę, kad neturi jokio turto, yra 1379 kandidatai. Jie savo deklaracijose nurodė nulius. Dauguma jų kandidatuoja su politiniais komitetais.

Atsirado du kandidatai, kurie savo turto deklaracijose nurodė turintys po 1 eurą. Vienas jų rinkimuose dalyvauja su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų politine partija, kitas į rinkimus eina su politiniu komitetu „Drauge su Jumis“.  

Kandidatų sąraše – 109 milijonieriai

VRK duomenimis, šiemet rinkimuose varžysis 109 milijonieriai.

3 turtingiausi asmenys kandidatuoja Šiaulių rajone, Klaipėdos miesto ir Vilniaus miesto savivaldybėse.

Skaičiuojant privalomą registruoti turtą, vertybinius popierius, meno kūrinius, juvelyrinius dirbinius ir pinigines lėšas, didžiausiu turtu (neatsižvelgiant į gautas ir suteiktas paskolas) disponuoja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šiaulių rajone keliamas kandidatas (26 milijonai 667 tūkstančių eurų). Antroje vietoje – politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ kandidatas, kurio deklaracijose – 19 milijonų ir 30 tūkstančių eurų. Trečioje vietoje pagal disponuojamo turto sumą yra Lietuvos žaliųjų partijos kandidatas, deklaravęs turintis turto už 9 milijonus 328 tūkstančius eurų.

Daugiausia milijonierių yra Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos gretose – 19. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai į rinkimus kelia 18 milijonierių. Tarp Lietuvos socialdemokratų partijose deleguojamų kandidatų – 14 asmenų, deklaravusių turto už daugiau kaip milijoną eurų. Su Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ į rinkimus eina 13 milijonierių. Su Liberalų sąjūdžiu – 9.

8 milijonieriai kandidatuoja su partija „Laisvė ir teisingumas“. Po 4 milijonierius deleguoja darbo partija ir Lietuvos regionų partija. Po 3 – Laisvės partija ir politinis komitetas „Vieningas Kaunas“.

Po 2 asmenis, kurie disponuoja daugiau kaip milijono vertės turtu, kelia Liberalų sąjūdžio ir Lietuvos žaliųjų partijos koalicija „Už laisvę augti“, Lietuvos žaliųjų partija, politinis komitetas „Vieninga Plungė“ ir politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai.  

Po 1 milijonierių savo sąrašuose kelia Centro dešinės koalicija (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis, Laisvės partija), Krikščionių sąjunga, Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, politinis komitetas „Švari savivalda“, politinis komitetas „Už Druskininkus“, Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai).  

Kandidatų pateiktais duomenimis, daugiausiai skolų turi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos, Lietuvos regionų partijos ir partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatai.

Beveik 44 proc. kandidatų nurodė turintys aukštąjį universitetinį išsilavinimą

Šiemet teikdami pareiškinius dokumentus VRK, 43,9 proc. kandidatų savo anketose nurodė turintys aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Lyginant su 2019 m. rinkimų duomenimis, tai yra apie 10 proc. daugiau (2019 m. tokių kandidatų buvo 33,7 proc.).

8,4 proc. kandidatų nurodė, kad yra įgiję aukštesnįjį, 7,9 proc. – aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą. 7,5 proc. – aukštąjį, 7,1 proc. – vidurinį su profesine kvalifikacija išsilavinimą, 6,9 – vidurinį, o 17 proc. kandidatų pasirinko iš viso nenurodyti rinkėjams, kokius mokslus yra baigę.

Daugiausiai turinčių aukštąjį universitetinį išsilavinimą kandidatų yra Lietuvos socialdemokratų partijos gretose – 1123.

Antroje vietoje pagal labiausiai išsilavinusių kandidatų skaičių  yra Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąraše – 966.

Trečioje vietoje pagal išsilavinimą yra Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kelianti 742 universitetą baigusius kandidatus.   

Mažiausią skaičių aukštąjį universitetinį išsilavinimą turinčių kandidatų kelia politinis komitetas „Raseinių žemaitis“. Po 3 universitetą baigusius kandidatus yra politinių komitetų „Atsigręžkime į žmogų“ ir „Siekime kartu“ gretose.

Duomenis apie išsilavinimą kandidatai nurodo savo biografijose. VRK neturi pareigos tikrinti šių duomenų tikslumo.

Rinkimuose – apie pusę tūkstančio teistumą turinčių asmenų

VRK duomenimis, šiemet savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose dalyvauja apie pusę tūkstančio teistumą už padarytą nusikalstamą veiką turintys kandidatai.

Informaciją apie kandidatų teistumą VRK tikrino bendradarbiaudama su Informatikos ir ryšių departamentu prie LR vidaus reikalų ministerijos. Nuteistųjų duomenų bazėje esantys duomenys atskleidžia, kad į savivaldas kandidatuoja įvairias nusikalstamas veikas praeityje padarę ir už jas bausmes jau atlikę asmenys.

2019 m. dėl savivaldybės tarybos nario mandato varžėsi 244 teisti kandidatai (1,8 proc.), o mero mandato tuomet siekė 23 teisti kandidatai (5,6 proc.).

Kita informacija

Populiariausi šių metų Seimo rinkimuose kandidatuojančių vyrų vardai – Vytautas, Mindaugas ir Kęstutis.

Tarp kandidačių moterų daugiausia yra turinčių – Daivos, Linos ir Rasos vardus.

Daugiau kaip 61 proc. kandidatų savo biografijose nurodė, kad yra susituokę. 13 proc. deklaravo, kad yra nevedę arba netekėjusios. Beveik 11 proc. pažymėjo, kad yra išsiskyrę. Kandidatai-našliai sudaro beveik 4 proc. Esantys partnerystėje nurodė 0,5 proc. kandidatų. Daugiau kaip 10 proc. duomenų apie savo šeiminę padėtį nepateikė.

VRK inf.

 

 

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Vistiek ts lkd geriausias

It's very effortless to find out any topic on web as compared to books, as I found <br> <br> this post at this web page.<br> <br> <br> <br> My blog - <a href="http://uz-gis.in.ua/user/mintlayer01/">poker 88</a>

It is perfect time to make a few plans for the long <br> <br> run and it is time to be happy. I've read this submit and if I could <br> <br> I want to recommend you some attention-grabbing things or suggestions.<br> <br> <br> <br> Perhaps you could write next articles regarding <br> <br> this article. I desire to read more things approximately it!<br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> my site :: idn Poker - http://www.docspal.com/viewer?id=gmmjpmhn-21564363

It's remarkable to pay a quick visit this web site and reading <br> <br> the views of all mates on the topic of this piece of writing, while I am also keen of getting experience.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Feel free to surf to my homepage ... <a href="https://www.pcb.its.dot.gov/PageRedirect.aspx?redirectedurl=http://68.183.28.110/">indo poker</a>

Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I've <br> <br> really enjoyed browsing your blog posts. In any case I'll be subscribing to your feed and I <br> <br> hope you write again soon!<br> <br> <br> <br> Here is my web blog ... yukslot 88 - https://synthetic.app/forums/topic/mengapa-harus-studi-teknik-kerja-slots-online/

Tremendous things here. I'm very glad to peer your article.<br> <br> Thanks so much and I am taking a look forward to touch you.<br> <br> Will you kindly drop me a e-mail?<br> <br> <br> <br> Here is my homepage ... <a href="https://www.metooo.io/u/6358328694343a4cc7edfcee">pragmaticslot.sale login</a>

Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you, However I am <br> <br> having difficulties with your RSS. I don't understand the reason why I can't join it.<br> <br> Is there anybody else having similar RSS issues? Anyone that knows the <br> <br> answer can you kindly respond? Thanks!!<br> <br> <br> <br> my site ... Login Pragmatic - https://atavi.com/share/vpm1quzkcpmq

It's amazing to pay a visit this web site and reading the views of all colleagues <br> <br> about this piece of writing, while I am also zealous of getting familiarity.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Here is my site - <a href="https://cutt.ly/ZB5lvmN">download gate of Olympus</a>

I do not even understand how I finished up right here, but I assumed this publish was once good.<br> <br> I do not realize who you are but definitely you are going to a famous blogger for those who aren't already.<br> <br> Cheers!<br> <br> <br> <br> Feel free to visit my web site :: Idnpoker - https://controlc.com/0c9d5dc4

hello!,I love your writing so much! share we be in contact more approximately your article on AOL?<br> <br> <br> <br> I require an expert on this space to solve my problem. Maybe that is you!<br> <br> Having a look ahead to see you.<br> <br> <br> <br> Here is my web page :: <a href="http://www.linkagogo.com/go/To?url=113415599">Idn poker</a>

A person essentially assist to make critically posts I'd state.<br> <br> <br> <br> This is the very first time I frequented your website page and up <br> <br> to now? I surprised with the analysis you made to create this particular publish amazing.<br> <br> Great job!<br> <br> <br> <br> Also visit my website - Login pragmatic - http://star-ton.com/user/pizzakey16/

I got this site from my buddy who told me regarding this website and at the moment this time I am visiting this web site and reading very <br> <br> informative posts at this place.<br> <br> <br> <br> Also visit my web site <a href="https://ka4nem.ru/user/yewstudy8/">Sv 388\sv388.com</a>

This is a topic that is close to my heart...<br> <br> Thank you! Where are your contact details though?<br> <br> <br> <br> my blog post; Idnpoker - http://www.drugoffice.gov.hk/gb/unigb/159.203.178.46/

whoah this blog is magnificent i love studying your articles.<br> <br> Keep up the good work! You realize, many individuals are looking around <br> <br> for this info, you can aid them greatly.<br> <br> <br> <br> Here is my web site - <a href="https://blogs.nmit.ac.nz/showcase/question/tutorial-memutuskan-meja-poker-online-yang-memberi-keuntungan/">Idn poker</a>

Good information. Lucky me I ran across your blog by chance (stumbleupon).<br> <br> I have bookmarked it for later!<br> <br> <br> <br> Here is my web site - Idn Poker - https://www.click4r.com/posts/g/6697672/trick-terhebat-menang-judi-poker-online-dapat-dipercaya

Please let me know if you're looking for a writer for your weblog.<br> <br> <br> <br> You have some really great posts and I think I would be a good asset.<br> <br> If you ever want to take some of the load off, I'd love to write some material for <br> <br> your blog in exchange for a link back to mine. Please shoot me an e-mail <br> <br> if interested. Many thanks!<br> <br> <br> <br> my blog; <a href="http://demo3-ecomm.in.ua/user/pikewater77/">indo Poker</a>

Good post. I learn something totally new and challenging on websites I stumbleupon on a daily basis.<br> <br> It will always be exciting to read through content from other authors and practice something from their websites.<br> <br> <br> <br> <br> <br> my web site; yukslot88.Com - http://www.surgeater.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=23901

you're in point of fact a just right webmaster.<br> <br> The site loading velocity is incredible. It sort of feels that you are <br> <br> doing any distinctive trick. Also, The contents <br> <br> are masterpiece. you've performed a excellent process in this subject!<br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> Here is my web page :: <a href="http://oq-ayiq.net/user/summerdollar6/">idnpoker</a>

I want to to thank you for this good read!! I certainly loved every little bit of <br> <br> it. I've got you bookmarked to look at new things you post…<br> <br> <br> <br> Feel free to surf to my blog :: sv388 - https://ageofenlightenment.wiki/wiki/Serunya_Bermain_Taruhan_Sabung_Ayam_Online

hello there and thank you for your information – I've certainly <br> <br> picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical points using this site, as <br> <br> I experienced to reload the web site many times previous to I could get it to load properly.<br> <br> I had been wondering if your web host is OK?<br> <br> Not that I'm complaining, but sluggish loading instances times will sometimes affect <br> <br> your placement in google and can damage your high-quality score if advertising and marketing with Adwords.<br> <br> Anyway I'm adding this RSS to my e-mail and <br> <br> could look out for much more of your respective fascinating content.<br> <br> Ensure that you update this again soon.<br> <br> <br> <br> Feel free to surf to my homepage; <a href="https://ooo-liza.ru/user/spyotter2/">Poker 88 Indonesia</a>

Hello everybody, here every person is sharing such know-how, <br> <br> so it's nice to read this weblog, and I used to visit this blog every day.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Look at my web-site - Badsanierung Wien - https://pressboard.de/baufirma-aus-wien-mit-breitem-leistungsspektrum/

I think what you published was very reasonable.<br> <br> However, think on this, suppose you were to create a <br> <br> awesome title? I am not saying your content isn't solid, however what if you added something <br> <br> that grabbed a person's attention? I mean Komentuoti | Lazdijų žvaigždė is kinda plain. You could peek at Yahoo's home page <br> <br> and note how they write article titles to grab people <br> <br> to click. You might add a video or a picture or two to get readers interested about everything've written. In my opinion, it could bring your website <br> <br> a little bit more interesting.<br> <br> <br> <br> Also visit my website <a href="https://www.metooo.io/u/6359aaba1fbcd64cabe79e2b">Pragmatic play Login</a>

This site really has all the info I needed concerning this subject and didn't know who to ask.<br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> my webpage - Antalya Halı temizlme fiyatları - https://seckinhalitemizleme.com/detay-sagi-hali-temizleme-456.html

I have read some just right stuff here. Definitely value bookmarking for revisiting.<br> <br> I surprise how so much attempt you set to create this sort of <br> <br> magnificent informative web site.<br> <br> <br> <br> Feel free to visit my web page; <a href="https://seckinhalitemizleme.com/detay-koltuk-temizligi-467.html">Antalya Halı temizlme fiyatları</a>

메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 <br> <br> 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 <br> <br> 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 <a href="https://majorcasino.org/%ec%b9%b4%ec%a7%80%eb%85%b8/%ec%b9%b4%eb%93%9c%ec%b9%b4%ec%9a%b4%ed%8c%85/">메이저카지노</a> 메이저카지노 카지노게임 카지노 <br> <br> 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 <br> <br> 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 <br> <br> 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼

I for all time emailed this website post page to all my friends,<br> <br> for the reason that if like to read it after that my links will too.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Feel free to visit my web-site; <a href="https://seckinhalitemizleme.com/detay-makine-halisi-yikama-443.html">Koltuk Temizleme Antalya</a>

메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 <br> <br> 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저<a href="https://majorcasino.org/%ec%b9%b4%ec%a7%80%eb%85%b8/%ec%8b%9c%ec%8a%a4%ed%85%9c-%eb%b2%a0%ed%8c%85/">카지노</a> 카지노게임 카지노 <br> <br> 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 <br> <br> 바카라 바카라사이트 온라인바카라 <br> <br> 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 <br> <br> 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 <br> <br> 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 <br> <br> 카지노 카지노사이트 온라인카지노 <br> <br> 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 <br> <br> 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 <br> <br> 사이트포럼

Have you ever considered creating an ebook or guest authoring on other sites?<br> <br> I have a blog centered on the same information you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my visitors would enjoy your work.<br> <br> If you're even remotely interested, feel free to send me an email.<br> <br> <br> <br> <br> <br> My web-site :: Bad Ab Genetics - https://healthcaregrad.com/how-to-fix-bad-ab-genetics-for-bodybuilding/

Hey! I could have sworn I've been to this blog before but after reading through some of the post I realized it's <br> <br> new to me. Nonetheless, I'm definitely glad I found it and I'll be bookmarking and checking back frequently!<br> <br> <br> <br> <br> <br> my web blog Purple Circle Mean On Snapchat - https://learnonlinethings.com/what-does-the-purple-circle-mean-on-snapchat/

Good day! I could have sworn I've been to this site before but after looking at a few of the <br> <br> articles I realized it's new to me. Nonetheless, I'm definitely pleased I found it and I'll <br> <br> be book-marking it and checking back regularly!<br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> my web blog - <a href="https://learnonlinethings.com/what-does-the-purple-circle-mean-on-snapchat/">click here</a>

Appreciate this post. Will try it out.<br> <br> <br> <br> Check out my blog :: <a href="https://xn--80apgoegfd8d.xn--p1ai/user/karatewallet3">sbobet88.com</a>

Excellent weblog here! Also your site so much up fast!<br> <br> What host are you the usage of? Can I am getting your associate hyperlink for your host?<br> <br> <br> <br> I wish my website loaded up as fast as yours lol<br> <br> <br> <br> my web site - <a href="http://www.drugoffice.gov.hk/gb/unigb/xsbobet88.com/">sbobet88</a>

Hey there! I've been reading your site Bad Ab Genetics For Bodybuilding - https://healthcaregrad.com/how-to-fix-bad-ab-genetics-for-bodybuilding/ some time <br> <br> now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out <br> <br> from Dallas Tx! Just wanted to say keep up the fantastic work!

Oh my goodness! Incredible article dude! Thank you so much, However I am having issues with <br> <br> your RSS. I don't know the reason why I am unable to subscribe to it.<br> <br> Is there anybody getting identical RSS issues? Anybody <br> <br> who knows the solution can you kindly respond? Thanx!!<br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> Also visit my blog post <a href="https://learnonlinethings.com/what-does-the-purple-circle-mean-on-snapchat/">click here</a>

Pretty! This was an extremely wonderful article. Thank you <br> <br> for supplying these details.<br> <br> <br> <br> my web-site ... Halı YıKama Antalya - https://seckinhalitemizleme.com/detay-koltuk-temizligi-467.html

I'm really impressed together with your writing skills and also with the format to <br> <br> your blog. Is this a paid topic or did you customize it yourself?<br> <br> <br> <br> Either way stay up the excellent quality writing, it is rare to see a nice blog like this one nowadays..<br> <br> <br> <br> <br> <br> Here is my web-site <a href="http://karateslash9.xtgem.com/__xt_blog/__xtblog_entry/__xtblog_entry/30753969-letak-judi-bola-online-resmi-piala-dunia-2022?__xtblog_block_id=1">xt_blog</a>

메이저카지노 메이저카지노 - https://majorcasino.org/%eb%b0%94%ec%b9%b4%eb%9d%bc/%eb%b0%94%ec%b9%b4%eb%9d%bc-%ec%9a%a9%ec%96%b4/ 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 <br> <br> 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 <br> <br> 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 <br> <br> 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 <br> <br> 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 <br> <br> 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 <br> <br> 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 <br> <br> 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 <br> <br> 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 <br> <br> 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 <br> <br> 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 <br> <br> 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 <br> <br> 사이트포럼

Terrific work! That is the type of information that are supposed to <br> <br> be shared across the net. Disgrace on Google for What Not To Do After Eye <br> <br> Dilation - https://healthcaregrad.com/what-not-to-do-after-eye-dilation/ positioning this put up upper!<br> <br> Come on over and talk over with my website . Thanks =)

An interesting discussion is worth comment. There's no doubt that that you ought <br> <br> to publish <a href="https://learnonlinethings.com/how-much-does-tiktok-pay-you-for-1-million-views/">read more</a> on this subject matter, it might not <br> <br> be a taboo subject but typically people don't discuss these issues.<br> <br> To the next! Best wishes!!

Article writing is also a excitement, if <br> <br> you know then you can write or else it is complicated to write.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Here is my web blog - <a href="https://learnonlinethings.com/how-much-does-tiktok-pay-you-for-1-million-views/">Click Here</a>

I really love your site.. Great colors & theme. Did you develop this amazing site <br> <br> yourself? Please reply back as I'm planning to <br> <br> create my very own site and would like to know where you got this from or exactly what the theme is called.<br> <br> Thank you!<br> <br> <br> <br> my web site <a href="https://seckinhalitemizleme.com/detay-cin-ve-nepal-halisi-yikama-448.html">Halı Yıkama Antalya</a>

This is a topic that is near to my heart... Take care! Where are your contact details though?<br> <br> <br> <br> <br> <br> Also visit my web-site: Eye Dilation - https://healthcaregrad.com/what-not-to-do-after-eye-dilation/

Have you ever considered publishing an e-book <br> <br> or guest authoring on other websites? I have a blog based on the same information you discuss <br> <br> and would love to have you share some stories/information. I know my readers would appreciate your work.<br> <br> If How Much Does TikTok Pay You For 1 Million Views - https://learnonlinethings.com/how-much-does-tiktok-pay-you-for-1-million-views/ are even remotely interested, feel <br> <br> free to send me an e-mail.

Fantastic goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you are just extremely great.<br> <br> I actually like what you've acquired here, really like what you are saying and the way in which you say it.<br> <br> You make it enjoyable and you still care for to keep it wise.<br> <br> I can not wait to read much more from you.<br> <br> This is actually a tremendous site.<br> <br> <br> <br> My web page; <a href="http://Edcweek.co/__media__/js/netsoltrademark.php?d=Citizensofhumanityjeans.info%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3Donlinetraining.nmcadv.org%252Fblog%252Findex.php%253Fentryid%253D334603">Jewell</a>

메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 <a href="https://majorcasino.org/%ec%b9%b4%ec%a7%80%eb%85%b8%ec%82%ac%ec%9d%b4%ed%8a%b8/">카지노게임</a> <br> <br> 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 <br> <br> 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 <br> <br> 카지노게임 카지노 카지노사이트 <br> <br> 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 <br> <br> 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 <br> <br> 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 <br> <br> 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 <br> <br> 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 <br> <br> 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 <br> <br> 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 <br> <br> 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼

메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 <br> <br> 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 <br> <br> 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 <br> <br> 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 <br> <br> 카지노카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 <br> <br> 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 <br> <br> 메이저카지노 - https://majorcasino.org/%ec%98%a8%eb%9d%bc%ec%9d%b8%ec%b9%b4%ec%a7%80%eb%85%b8/ 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 <br> <br> 카지노게임 카지노 카지노사이트 <br> <br> 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 <br> <br> 메이저카지노 카지노게임 카지노 <br> <br> 카지노사이트 온라인카지노 바카라 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼 메이저카지노 메이저카지노 카지노게임 카지노 카지노사이트 온라인카지노 바카라 <br> <br> 바카라사이트 온라인바카라 사이트포럼

Thanks for one's marvelous posting! I truly enjoyed reading it, <br> <br> you might be a great author.I will always bookmark your blog and will often come back someday.<br> <br> <br> <br> I want to encourage that you continue your great <br> <br> writing, have a nice afternoon!<br> <br> <br> <br> My web site read more - https://healthcaregrad.com/how-to-fix-bad-ab-genetics-for-bodybuilding/

Hello there, just became aware of your blog through Google,<br> <br> and found that it is really informative. I'm gonna watch out for brussels.<br> <br> I'll be grateful if you continue this in future.<br> <br> Numerous people will be benefited from your writing. Cheers!<br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> My homepage; <a href="https://sonya7cguide.com/does-a7c-shoot-raw/">their website</a>

I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself or did <br> <br> you hire someone to do it for you? Plz answer back as I'm looking to design my own blog <br> <br> and would like to find out where u got this from. many <br> <br> thanks<br> <br> <br> <br> Look at my web-site :: index - https://sonya7cguide.com/sony-a7c-vs-sony-zv-1-comparison/

I do trust all the concepts you have offered on your post.<br> <br> They are really convincing and can certainly work. Still, <br> <br> the posts are very brief for newbies. May just you please extend them a little from next time?<br> <br> Thanks for the post.<br> <br> <br> <br> My web blog :: <a href="https://pressboard.de/baufirma-aus-wien-mit-breitem-leistungsspektrum/">Badsanierung Wien</a>