Visos degintos medienos lentų ir dailylenčių panaudojimo galimybės

Degintos medienos lentos bei dailylentės pagrįstai gali būti vadinamos universaliu gaminiu, nes jų panaudojimo spektras iš tiesų yra gana platus. Jos gali būti panaudojamos tiek interjere, tiek eksterjere, išgaunant įstabų, dažnai net unikalų vaizdą, kurio pamiršti tikrai nėra įmanoma.

Deginta mediena fasadams

Vienas iš projektų, kuriam idealiai tinka deginta mediena, yra statinio fasadas. Ši statinio dalis yra tarsi vizitinė kortelė, daranti įspūdį bei kurianti harmoniją aplinkoje. Degintos medienos fasadinės dailylentės, apie kurias daugiau galite sužinoti, sekdami šią nuorodą: https://sugibanwood.com/deginta-mediena-fasadui/, be jokios abejonės turėtų būti pasirenkamos tada, kai siekiama moderniai atrodančio, prabanga „tviskančio“ fasado, kuris be tobulos išvaizdos taip pat apsaugos pastatą nuo įvairių išorės veiksnių, įskaitant temperatūros svyravimus, „agresyvias“ žiemas, didžiulius kritulių kiekius ir pan. Fasadinės dailylentės iš degintos medienos efektyviai prisidės prie jaukumo bei šilumos namuose.

Deginta mediena terasoms

Dar vienas projektas, kuriam patariama pasirinkti būtent degintą medieną, yra lauko terasos. Terasa dažniausiai yra mėgstamiausia namų vieta, kurioje itin malonu leisti laiką, mėgaujantis ramybe ar linksmai leidžiant laiką su brangiais žmonėmis. Be to, terasa gali būti įvardijama ir kaip tam tikru gyvenamosios zonos akcentu, užpildančiu erdvę bei papildančiu visų statinių „ansamblį“. Specialistų teigimu, terasų įrengimui itin svarbu pasirinkti tik aukščiausios kokybės medžiagas, pasižyminčias atsparumu, tvirtumu, ilgu tarnavimo terminu bei nekeičiančias išvaizdos, veikiant įvairiems aplinkos veiksniams. Deginta mediena yra tas gaminys, kuris visomis minėtomis savybėmis pasižymi.

Deginta mediena tvoroms

Galėčiau lažintis, kad žmonėms, kurie bent kartą matė iš degintos medienos pagamintą tvorą, šis vaizdinys taip giliai įsirėžė į atmintį, kad kito varianto savo tvorai svarstyti tikrai nesinori. Išskirtinė degintos medienos išvaizda, akiai maloni tekstūra suteikia tvoroms nepakartojamo savitumo, todėl tvora yra ne tik tvirtas ir funkcionalus statinys, bet ir neabejotinai papuošia aplinką.

Deginta mediena stogams

Deginta mediena, specialistų teigimu, puikiai gali pakeisti ir įvairias stogų dangas. Degintos medienos stogas, savaime suprantama, atrodys įspūdingai. Žinoma, grožis stogui nėra savybė numeris vienas, tačiau tikrai nemaišo. Kaip jau buvo minėta, deginta mediena iš tiesų yra patvari ir ilgaamžė. Šios savybės įgalina tai, kad aplinkai ir sveikatai draugišku, ekologišku stogu galima pasitikėti tikrai ilgus metus.

Deginta mediena interjere

Stogas, tvora, terasa, fasadas – tai lauko projektai, tačiau deginta mediena, kaip jau buvo minėta, idealiai tinka ne tik eksterjerui. Jos panaudojimas interjere taip pat yra galimas ir sveikintinas. Interjero dizaineriai dažnai sako, kad degintą medieną interjero sprendimams dažniausiai renkasi žmonės, kurie namuose nori sukurti modernią, prabanga dvelkiančią atmosferą, bet kartu siekia ir laikui nepavaldaus interjero sprendimų.

Degintos medienos pasirinkimas interjerui yra giriamas dar ir dėl to, kad tai yra sveikatai itin draugiškas sprendimas. Mediena, apdorota ugnimi, yra ekologiška, saugi aplinkai, žmonių sveikatai. Ji taip pat nekenkia ir gyvūnams. Degintoje medienoje nesiveisia kenkėjai, ji „neprisileidžia“ pelėsio, todėl namai bus ne tik gražūs, bet ir sveiki kiekvienam Jūsų brangios šeimos nariui.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Dabar marš visi kas galit į gaisravietes prisirinkt lentgalių. Jie gi, mat, visur tinka.

Per kepenis seniei gavis?

Oi, labai sopės....

Būdviečio seniūnijos gyventojos atvyko gelbėti girtų medikų ekipažas