N. Narmontaitė privertė Rudaminoje pamiršti ir ligas, ir aukštas kainas, tik ne karą Ukrainoje

„Senjorų suspiescinis“ sutraukė kaip niekad gausų būrį žiūrovų: puikiai praleistas vakaras su gyvenimo džiaugsmo ir pozityvumo guru N. Narmontaite.

Visas antrasis rudens mėnuo tradiciškai dedikuojamas senjorams - taip siekiama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, stengiamasi ugdyti jaunų žmonių pagarbą vyresniesiems, prisidėti prie pagalbos teikimo.

Rudaminos amatų centre surengtas „Senjorų suspiescinis“. Ir tikrai tikras suspiescinis buvęs, mat salė - pilnutėlė, panorusiųjų pamatyti žymią aktorę gyvai netrūko. Ir suvažiavo gerbėjų pulkai, pilna salė susirinko ne tik iš Rudaminos, bet ir iš aplinkinių kaimų, iš Lazdijų miesto atvyko asociacijos  “Onkologinė savigalba Lazdijuose” nariai.

Į susitikimą juk buvo pakviesta charizmatiškoji aktorė, rašytoja, dainininkė, uoli keliautoja po mūsų planetą, tad galima sakyti - tiesiog pasaulio pilietė Nijolė Narmontaitė. 

Aktorė atvyko kiek ankstėliau, tad turėjo progos... 

Plačiau - D. Babarskienė naujausioje ,,Lazdijų reklamoje" (2022-10-18).
 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Gražus renginys, bet aplinką ponios ir ponai apsikuopkit. Šiukšlynas prie pat pastato , tikrai netinka. Darbuotojų yra tvarkos nėra.

health blog profit strategies<br> <br> affiliate marketing for beginners step by step<br> <br> pharmacy affiliate marketing programs<br> <br> telecommute<br> <br> <br> <br> Also visit my website <a href="https://www.icukinsurance.co.uk/forums/users/anja49y5995/">freelance work for moms</a>