Nuomonė: ne tokiais metodais, vyrai, valdžią imti reikia

B. Rūtelionis: ,,Skaičiau ir juokiausi... Vyrai, nejaugi rimtai galvojate, kad žmonės jau pamiršo, kas jūs esate, kokie jūsų tikslai ir kokiais nuopelnais rajone garsėjate?"

Antradienį vyks rajono savivaldybės tarybos posėdis. Neeilinis. Jo iniciatoriai yra opozicijoje dirbantys tarybos nariai. Ir ne tik jie. Prie jų, padėdami parašus po interpeliacijos tekstu, jau prisijungė ir iki šiol su mumis valdančiojoje daugumoje dirbęs Vitalius Simanynas ir Albinas Žymančius. Taip pat – administracijos direktorės pavaduotojas Saulius Petrauskas, kuris, nors ir ne tarybos narys, tačiau, būdamas Socialdemokratų partijos lyderis, daro spaudimą koalicijoje su mumis dirbantiems tarybos nariams socialdemokratams. Pagrindinis klausimas, kurį žadama pateikti svarstyti posėdžiui – administracijos direktorės Ilonos Šaparauskienės atleidimas iš pareigų prieš terminą, tariamai praradus Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narių pasitikėjimą.

Rajono žmonės turbūt ne visi supranta, kodėl susidarė tokia situacija ir kokiu tikslu iš tiesų kaip koks eiliuotas eilėraštis buvo sukurtas interpeliacijos tekstas – kaltinimai administracijos direktorei...

Plačiau - naujausioje ,,Lazdijų žvaigždėje" (2022-09-23).

,,Vardan Lietuvos" nuotr.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Skaidrumas žadėtas. Savi savus.

Kokiais jau pats metodais ėmei? Nusipelniai to spyrio Beniuli, oi kaip nusipelniai!

Pats dar įžūlesniais metodais suvedinėjai sáskaitas po rinkimū,taip,kad ka prisidirbot vardan lovio dabar turit su savo,,furijomis,,.

Super sudirbo opozicija. Beniuliui spyris į minkštą vietą. Bet, manau, kad kitų metų kovą, paskambins beniuliui ir lieps ...tęsti myž....mą ant eglučių toliau. Nes tas " valstietis" tik tiek tesugeba. O va, ką sugeba "margeliniai", galima didžiuotis.

Kalba "vyras" valstiečius išdavęs

O kas gyvenime ko neišdavė.

Jau kam kam, bet beniuliui tik tylėt. Lyst į tą bunkerį kur šalia yra ir užsidaryti. Didesnio nevykėlio ir žemiau plintuso personos, rajone nežinau. Rajono gėda. Apsiteršė kur tik ranką prilietė. Gal vėl atlėks pas Artūrą pagalbos.

Beniulį "gerai" prisimena buve bendražygiai, kaip jis valdžią ėmė! gaila, kad kaip kurie jau išėję anapilin!

Nei vienas žmogus apie beniulį nepasakė gero žodžio , kuriam teko su juo susidurti. Nei valstietis, nei ūkininkas, nei medžiotojas. Pats tą "furiją" atsirempei į Lazdijus. Bet kai tos vištos parodė tau duris, kerštauti pradėjai. Tylėk, beniuli, nes smegenų neturi.

O tai.kirsnos bendruomenės pirmininkė pati rašo, pati vvg skirsto projektams pinigus , pati bendruomenės pirmininkė , turbūt ir šios partijos narė , pati maitina ir gauna pinigus iš šios partijos neturėtų nusišalinti nors nuo bendruomenės pirmininko Pareigų? Ar neturėtų to užsiimti etikos komisija? Nekalbant apie vykdomus projektus ir gaunant nemažas sumas iš jų.

Esi melagių melagis Berniukai... Kaip ir tavoji Ausmutė....Pažadus tik abu dalinant kitus durnais laikot...Gerai, kad nedaug jau liko...