A. Mizerienė: jau turime du šimtukininkus - sveikinu ir didžiuojuosi

Nepaprastai džiugi žinia pasiekė mūsų Veisiejų Sigito Gedos gimnaziją vakar: net du mūsų gimnazijos moksleiviai iš 15, pasirinkusių valstybinį lietuvių kalbos egzaminą, jį išlaikė aukščiausiu lygiu – gavo 100 balų įvertinimą. Tai Paulina Kočiūnaitė ir Urtė Valentaitė. Abi moksleives ruošė mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Dalė Goberienė. 

Sakoma, kad egzaminai – sėkmės dalykas, tačiau abiturientai puikiai žino, kad pasikliauti vien sėkme neverta, kad be didelio darbo, užsispyrimo, tikslo turėjimo ir jo siekimo gerų rezultatų nebūna. Šiandien man ypač malonu pagirti ne tik savos gimnazijos šimtukininkus, bet ir jų mokytoją, kurios darbo rezultatai gimnaziją garsino ne tik abitūros egzaminuose. 2021 metais vykusioje respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje puikiai pasirodė jos ruošta Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos IIIg klasės gimnazistė P. Kočiūnaitė, kuri pelnė garbingą II-ąją vietą (2022 metais rajone užėmė I vietą, bet į respublikinę olimpiadą negalėjo vykti dėl ligos). 

Man atrodo, kad didelis lietuvių kalbos mokytojų darbo įvertinimas yra ir tas faktas, kad iš 26 mūsų gimnazijos abiturientų valstybinį lietuvių kalbos egzaminą pasirinko net 15 – daugiau negu pusė (iš 13 mokytojos D. Goberienės mokinių valstybinį lietuvių kalbos egzaminą pasirinko net 10). Man, kaip žmogui, kuris ilgus metus kartu praleido ne tik su ypatingų rezultatų pasiekusiais, bet su visais abiturientais, norisi palinkėti jiems sėkmės visur ir visada. Ir niekuomet nenusivilti, kai iš karto nepavyksta ko nors pasiekti. Reikia visuomet prisiminti, jog kelią įveikia tik einantis žmogus...

Angelė Mizerienė, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos direktorė (,,Lazdijų žvaigždė", 2022-07-08)

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Mes, buvę mokiniai ir mokytojai, irgi džiaugiamės, didžiuojamės. Sveikiname!

Sveikinimai Veisiejams.Tokioje garsioje Seirijų gimnazijoje beveik visi neišlaikė matematikos egzamino.

O kur mokytojos Goberienės nuotrauka?Šimtukai gauti tik jos dėka.Direktorė neruošė moksleivių lietuvių kalbos egzaminui.