A. Mikelionis: skurstančius Lazdijų valdžios atstovus bandys gelbėti pati merė

Mieli ir malonūs skaitytojai, ar jūs tik galite įsivaizduoti, kad prasčiausiai Lazdijuose atlyginimų dydžio prasme gyvena ne sargai, ne bibliotekininkai ar kapų prižiūrėtojai, o valdžios atstovai. Toli ir ieškoti nereikia. Štai Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorė ponia I. Šaparauskienė per mėnesį teuždirba 3 230,85 euro „ant popieriaus.“ O ponas S. Petrauskas iš viso baltos dienos nemato, o vien tik juodą vargą ir skurdą. Tik pagalvokit, per mėnesį ponas Saulius „ant popieriaus“ vos varganus 2 762,06 euro teišstena! Mielieji ir gerbiamieji, ar jūsų kukli vaizduotė gali tokius baisius dalykus iškentėti?!

Bet pasakykite, ar gali tokie baisūs ir neįtikėtini dalykai ilgai tęstis, o Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorė ir jos pavaduotojas ilgai kentėti ir skursti?! Tikrai ne! Juk yra Lazdijų rajone geroji fėja, mūsų merė A. Miškinienė, kuri tikrai neleis tokiems dalykams tęstis! Jau Lazdijų savaitraščiai ant jaučio odos paskelbė, kad artėja didžioji Lazdijų išminčių sueiga, kurioje bus paskelbta geroji naujiena ir prie kuklių Ilonos ir Sauliaus algų bus pridėta po 40 procentų priedai prie jų gaunamos algos. Užteks abiem valdžios atstovams skursti! Tegul ir jie pasidžiaugia bent kiek didesne alga, nes esant tokiam brangymečiui ir vis teaugant kainoms nelengva, oi, kaip nelengva darosi pragyventi.

Paprastai tokie nemaži priedai prie nemenkų algų yra skiriami už papildomą darbo krūvį ar papildomai nuveiktus darbus. Tik visa bėda, kad Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorė I. Šaparauskienė ir jos pavaduotojas S. Petrauskas, likus mažiau kaip metams iki naujų merų ir savivaldybės tarybų rinkimų, realiai nelabai per daug tegali pasigirti kažkokiais itin gausiai nuveiktais darbais. Lazdijai savivaldybių reitinguose tabaluoja kažkur apie sąrašo pabaigą. Jeigu nenagrinėtume reitingų lentelės, o vertintume tik merės rinkimų kampanijoje į kairę ir į dešinę dalintus pažadus, situacija irgi toli gražu nėra gera.

Tad jeigu artimiausiame Lazdijų rajono tarybos posėdyje, kuris vyks šio mėnesio pabaigoje, Lazdijų savivaldybės administracijos direktorei ir jos pavaduotojui bus nutarta skirti 40 procentų priedus, kuriuos jie gaus kiekvieną mėnesį, teliks konstatuoti liūdną faktą, kad Lazdijų merė A. Miškinienė artėjant kitų metų savivaldos rinkimams nutarė eilinį kartą papildyti savo sėbrų, esančių valdžioje, kišenes, kol dar nevėlu, nes kitais metais tokiu pat metu apie buvimą Lazdijų rajono valdžioje gali būti telikę vien prisiminimai.

Algimantas Mikelionis (,,Lazdijų žvaigždė", 2022-06-17)

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Nepamenu, kad šita barzdota margio skabejeva būt ką sakius, kai jo(s) patronas savo savo sėbrams priedus žarstė...

Tiek naglumo Margelis neturėjo kiek turi Malvina. O ši dykaduonių {ilonų, saulių, ir kitų petrų-valdų) šutvė dar gerą pusmetį veltui valgys rajono biudžeto pinigus. Tai gabūs, tai dirba, vos ligoninės " neprakniso". Šaunuolė Vilma, kad nuosekliai visą afiorą išaiškino viešai. Užčiaupė Malviną.

Varg6ukai, tai jau tikrai nuskriausti... Gal4s pleduku daug daug nusipirkti Rajonas - did=iausiu nesamomiu rinkinys

Likau nustebęs nejaugi Būdviečio seniūnijos feisbuke neatsirado vietos užuojautai ar nors žinutei mirus buvusiam seniūnui. Labai keista , viskas atrodo ponia Laima kelia net nereikšmingus darželių, nykštukų nuotraukas o va ėmė ir susimovė. Gaila, gėda, graudu.o gal vėl noras įtikti merei?

Nuo kap ko atsiradimo rajone - "žmogiškumas"- tapo svetimu terminu. Kap kam galima, kap kam negalima....

O ką veikti vasarą jaunimui rajone, bibliotekininkės atostogauja pomėnesį, kultūros namai uždaryti. Lazdijų jaunimo centras irgi dirba neilgai. Prie Margelio nors jis dirbdavo ilgiau. Merė sakė dirbs jaunimui , bet kažkodėl nieko nepadaro dėl jaunimo.