Žvejų gatvėje – šviesu. Moterys jaučia pareigą už tai padėkoti

Taip vakarais dabar atrodo Žvejų gatvė A. Kirsnoje. Patogu ne tik redakcijai šią nuotrauką atsiuntusioms moterims, bet ir visiems, kurie keliauja į A. Kirsnos dvarą.

Valdžią kritikuoti tapo mados reikalu. Tačiau ne visi rajono gyventojai taip galvoja. Tai rodo „Lazdijų reklamą“ pasiekęs telefono skambutis. 

Šįkart žinia – iš Aštriosios Kirsnos gyvenvietės. Redakcijai paskambino šios gyvenvietės Žvejų gatvėje gyvenančios moterys Jūratė Kazlauskienė, Dalytė Savulienė ir Valentina Leliokienė. Jos sakė norinčios padėkoti Lazdijų rajono savivaldybei už neseniai jų gatvėje įvestą apšvietimą. 

Ši gatvė – viena pagrindinių A. Kirsnoje, vedanti į A. Kirsnos dvarą, o dar anksčiau – į visas pagrindines šios apylinkės įstaigas – mokyklą, medicinos punktą, parduotuvę. Skambinusios moterys  prisiminė, jog prieš daugelį metų, kai buvo dar jaunos ir tamsiais rudens ar žiemos vakarais tekdavo daug dažniau šia gatve keliauti į darbą, pas kaimynus ar kitur, čia tvyrojo aklina tamsa. 

Plačiau - ,,Lazdijų reklamoje" (2022-02-15).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

O kas ten iš savivaldybės artojų gyvena? O gal artimi merės giminaičiai gyvena? Ko tyli Arūnas?

Merei tai patiks, nors reikėjo visur elektra suvesti kur dar Margelis planavo bet kažkodėl buvo suvesta čia?

Iš kur žinai ką Margelis planavo?

Nebereikalo pasirinkta sita gatve. Ji prioritetine rajone:))). Sarašuose 1 vieta. Butinasis reikalingumas::))))))

o tai kas ten gyvena?

Žurnalistai gal pasidomės? Gal ?

Rašančių apie negeroves jau nebeliko. Paskutinė "rašytoja" dabar ruošia( dirba) savaitinius kliedesėlius apie socdemus. Propigiganda.

Labai valdžiai "dėkoja" Senamiesčio g. moterys.

Ir visi rajono gyventojai ,kurie gryžę iš kelionės autobusais , eidami nuo stoties link miesto senamiesčio gatve, prisemia batus irgi norėtų padėkoti kažkam ,dėl ko kaltės atsirado ši bala

O kodėl seniūnė nepadėkojo, kaip taip tai visur į feisbuką lenda o kaip merei dėkavot tai pamiršo, turbūt supranta kad merėi jau paskutinė kadencija ir reikia nuo jos atsiriboti.