„Keliukų“ istorijoms rajone dedamas kryžius: parengta kelių tvarkymo prioritetų tvarka

Dokumento, kuriuo tikimasi išgyvendinti tikras ar tariamas korupcijos apraiškas, projektą parengė Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyresnysis specialistas V. Blažauskas.

Kai praėjusioje Seimo kadencijoje į viešumą išlindo vadinamoji premjero „keliuko“ istorija, tai virto ne tik Vilniaus rajono savivaldybės administracijos ir tuometinės Susisiekimo ministerijos skaidrumo lakmusu, bet ir tuometinio premjero Sauliaus Skvernelio Vyriausybės krize.

Faktas, kai viena regiono savivaldybė „pastumdė“ savo tvarkomų kelių sąrašą ir į prioritetus įtraukė gatvės, kurioje stovi aukšto politiko namas, asfaltavimą, virto istorija, kuria iliustruojama politinės korupcijos pavyzdys Lietuvoje.

Lazdijų rajono gyventojai tokių ir panašių „keliukų“ istorijų galėtų papasakoti ne vieną.

Plačiau - V. Danauskienė naujausioje „Lazdijų žvaigždėje“ (2022-02-11).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

su tais savo prioritetais.

Kol visi keliukus skaičiuoja Artūras turi pranešt ar sieks mero posto artėjančiuose savivaldos rinkimuose. Jeigu yra susitarimas su kitom polit grupuotėm dėl bendro kandidato iškėlimo, jau laikas būtų supažindinti visus, arba paneigt kalbas.

Klounai ruošė, klounai viešina laikraštyje. Tris metus korumpuotai asfaltavo, ketvirtuose bus kaip krikštolas. Kuri boba garsiau rėks, bus prie ,,buvusių" valstiečių, dabar a le tai demokratų, tai kelią ir remontuos. Ne ten, kur daugiau automobilių važiuoja. Tiksliau visai neasfaltuos: pinigų nėra, pinigų nėra ir t.t.

Kelias kur Saparauskiene vazineja, labiau intensyvus, negu i Kapčiamiesčio užkardą važinėjamas pasieniečiu. Ir taškas su vertinimo skaidrumu......

Kai Smetona issiasfalfuos kelius tada jau ir ubagam prades asfaltuoti ir tai dar ziures ar prioritetinis:))). Su velentynke visus;)))

Šitas ponas jau daug metų sėdi savivaldybėje tai jis ir turėtų pasirūpinti kad būtų asfaltuotas keliai, dabar kas daugiau rėkia tiems ir asfaltuotas, nesąmonė.

Netiesa šis darbuotojas prie visų valdžių buvo objektyvus - laimė savivaldybei turėti tokius darbuotojus tik ar gyventojai ir valdžia tai supras

Netiesa šis darbuotojas prie visų valdžių buvo objektyvus - laimė savivaldybei turėti tokius darbuotojus tik ar gyventojai ir valdžia tai supras

teko bendrauti su šiuo darbuotoju. Adekvatus bendravimas su gyventojais, puiku

Tikrai fainas specialistas. Dieve duok kad tokie visi būtų, nors gal furijoms nelabai tinka, bet kad jau daug gerų specialistų išėjo savo ,,noru" per šitas .

Nu jo prie visų valdžių pritapo.

Su tokiais darbuotojais valdžia tariasi , mokosi iš jų bei visaip skatina, kad nepaliktų savivaldybės

Tikrai , puikus žmogus Blažauskas.Geras specialistas, moka bendrauti su žmonemis.