Politikei Č. Šmulkštienei – įtarimai supainiojus viešuosius ir privačius interesus

Šventežerio mokykla su Č. Šmulkštienės sutuoktinio bendrove pasirašė moksleivių maitinimo sutartį.

Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narė Česlova Šmulkštienė galimai pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą, kai praėjusių metų rugsėjo 10 dieną vykusiame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje balsavo už sprendimo projektą, kuriuo jos sutuoktinio Gedo Šmulkščio įmonei „Trakas LT“ itin palankiomis sąlygomis buvo išnuomotos patalpos Šventežerio mokykloje bei ten esantis turtas. 

Apie tai, kad Č. Šmulkštienė ne tik nenusišalino posėdžio metu dėl balsavimo, bet netgi balsavo už nuomos sąlygas savo vyro įmonei, rodo viešai skelbiami posėdžio balsavimo rezultatai. 

Dėl minėto klausimo vienbalsiai sutarė visi 23 posėdyje dalyvavę Lazdijų politikai, tarp jų – ir Č. Šmulkštienė.

Plačiau - V. Danauskienė ,,Lazdijų reklamoje" (2022-01-18).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Na prie visų moteriškės problemų prisidėjo dar ir išdavystė. Neatsilaikė prieš šantažą. Nebus jai geriau išdavus bendražygius. Jei anūkas nekaltas, merė niekaip nebūtų įkandus. Jei kaltas, ta pati merė neišgelbės.

Paziurekite Lazdiju ligoninje jauni gydytljai neuzsibuna kazkoks bardakas. Gero vadovo ligonines nera. Prasta darbine atmosfera.!

Apie Cese nera ka malbeti is ko nauda yra ten ir eina. Anukas kai buvo vandenu direktorius ir padtatytas ceses lakste visur agitavo uz Margeli.

koks jums skirtumas eikit parys tada balsuokit verksniai

jaronima, kur juos siunčiate? Gal pas Landsbergį šiferio?