Verslą G. Pranevičienė pradėjo nuo savos spintos valymo

G. Pranevičienė planuoja atidaryti naują parduotuvę.

„Kol kas mes apauname tik moteris“, – patvirtina Giedrė Pranevičienė, elektroninės parduotuvės www.noriubatu.lt įkūrėja. Sako, po truputėlį bando ir aprengti: pradeda prekiauti moteriškais drabužiais, kuriuos klientės gali pamatyti feisbuko puslapyje „noriubatu“.
G. Pranevičienė pretenduoja laimėti Lazdijų rajono savivaldybės Draugiškiausio (mylimiausio) verslo apdovanojimą, kuris bus įteiktas renginio „Verslo sparnai“ metu – po pirmojo balsavimo etapo pateko tarp trijų geriausių.
„Man šis darbas labai patinka“, – patikina Giedrė. Anksčiau yra dirbusi prekybos centre ir net netrumpai. Suskaičiuoja: 10 metų. Tad patirties yra, tačiau viskas prasidėjo tikrai ne nuo pamąstymų apie darbo patirtį: „Išėjau auginti trečią vaikutį. Pas mus spinta buvo pilna drabužių, tad su dukra pasvarsčiusios nutarėme kelti nuotraukas į „Vinted“ puslapius, dėti skelbimus į feisbuką. Surengėme „akcijas atrakcijas“ ir drabužius išpardavėme. Žiūriu, kad žmonės noriai perka. Pamatėme, kad tai labai populiaru.“
 „Tai ir buvo kablys, na, toks kabliukas. Aš užsikabinau. Taip pamažu pradėjau prekybą batais“, – prisipažįsta Giedrė neslėpdama, kad jos dabartinis verslas prasidėjo būtent nuo savos spintos valymo.
G. Pranevičienė savo verslą vadina šeimos verslu: „Mes abu tariamės, važiuojame parsivežti prekių. Mes šeima.“ Ir siuntinius išsiųsti kartais išveža vyras, jei ji užsiėmusi pakavimu, o dukra kartu su ja daro live – prekes reklamuoja per tiesiogines transliacijas. „Buvau tokia lyg ir „sarmatlyva“, o dabar varau kaip žirnius į sieną per live. Įpratau“, – pasidžiaugia ji.
Esą labai populiaru daryti vadinamuosius live: „Ir mes pradėjome, ir iki šiol juos darome. Žmonių renkasi tikrai daug. Darome pagal galimybes – ir du kartus per savaitę, ir kartą.“
Jau treti metai ji prekiauja moteriškais batais. „Tikrai bijojau pradžioje, bet turiu patį nuostabiausią vyrą pasaulyje, kuris stumia mane į priekį“, – neslepia Giedrė. Tikina, kad būtent vyras ją nuolat ragina eiti į priekį. „Ir vis tikina, kad viskas bus gerai“, – prisipažįsta šypsodamasi ji.

Plačiau – D. Babarskienė  „Lazdijų reklamoje“ (2021-12-07).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

broliu batus nuvesk o ne cia vaidinus