Operatyvūs žingsniai valdant pandemiją pasiteisino – sumažėjus sergamumui COVID-19 beveik 3 kartus, sugrįžta renginiai

Spalio pabaigoje savivaldybės vadovų iniciatyva priimti sprendimai pasiteisino: sergamumas COVID-19 liga Lazdijų rajone per kiek daugiau nei mėnesį sumažėjo beveik 3 kartus. Priėmus sprendimą dėl renginių atšaukimo, rajone sirgo 198 asmenys, šiuo metu serga 75. Rajone buvo atšaukti arba į kitas datas perkelti savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų planuoti renginiai, sustabdytos įvairios repeticijos, dalis neformaliojo švietimo vyko nuotoliniu būdu.
„Dabar jau akivaizdu, kad sprendimas mėnesiui atšaukti renginius ir kitus susibūrimus buvo teisingas. Sergamumas rajone žymiai sumažėjo, o mes galime saugiau pasitikti šventinį laikotarpį“, – kalbėjo savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė, administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė.
Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje buvo vienbalsiai priimtas sprendimas žiemą pasitikti su renginiais. Nuo šiandien renginių organizavimą atnaujina visos savivaldybei priklausančios įstaigos. Nebeliks rekomendacijos suplanuotų renginių ir didesnių susibūrimų atsisakyti kitoms rajone įsikūrusioms įstaigoms ir įmonėms.
Saugesnė gyventojų aptarnavimo tvarka savivaldybėje išlieka.
Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio metu nuspręsta, kad saugesnis Lazdijų rajono savivaldybės klientų aptarnavimas bus tęsiamas ir toliau. Gyventojų prašoma, esant galimybei, naudotis savivaldybės paslaugomis nuotoliniu būdu, o atvykusieji bus aptarnaujami pirmame aukšte. Gyventojų patogumui ir saugumui, savivaldybės specialistai gyventojus ir toliau priims tik pirmame aukšte, prie vieno langelio esančioje erdvėje. Į čia bus pakviečiami visi savivaldybės specialistai, kurių konsultacijos reikės gyventojams.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Siaubas nuo tokių sprendimų. Į šventes visi pirmyn už rankučių o kaip spręsti rimtus reikalus tik per langelį. Geda tokiai Ilonai su Malvina ir visa savo patarėjų šaika. Laiko žmones durnais. Gerkite girkites, nebedaug liko.

Klounai :) darželių neuždarėt, nors daugiausiai ko gero iš ten tuo metu sirgo. Ką Jūs suvaldėt? Neturi kuo girtis.

klausimas , ar i darzelius tik nera suvezami is visu rajono kampu vaikeliai, kur pensines babulkos tingi anukeliu pasiziuret.

Jo jau nėra kuo girtis, manau šitų ponių kitiems rinkimams jau dainelė sudainuota.Pokyčiams po pokyčių ir horizontaliai ir vertikaliai lygu nuliui. Damušėt rajoną 100 proc.

Prigirdem Druskininkus,Lazdijus ukininku pienu,,uzvertem rajona trumpais,,lenciugais,,Na kad dabar gerove,ojoj.Maziau,,kniaukimo,, o darbu,nes arteja finisas , lygu nuliui.