A. Miškinienė: „Pasitikime šventas Kalėdas su meile širdyse“

Jau po savaitės, gruodžio 1-osios vakarą, 17.30 val. pagrindinę Lazdijų miesto žaliaskarę užlies spalvos, kerus skleis pasaką primenanti eglutės įžiebimo šventė, o viešosios erdvės pradės alsuoti kalėdine nuotaika. 

„Pastarieji metai mus išmokė dar labiau branginti laiką artimųjų rate. Būtent todėl jau antrus metus ant pagrindinės miesto žaliaskarės nuguls ne šiaip dailūs žaisliukai, o gilią prasmę turintys papuošimai. Lazdyno riešutų motyvais papuošta eglė šiemet mums linkės sveikatos, ramybės, dvasinės ir finansinės gerovės. Nuoširdžiai tikiu, kad šie linkėjimai išsipildys. Gruodžio 1-ąją prasidėsiantį šventinį laikotarpį rajone pasitikime su šypsenomis veiduose, papuoškime savo namus, kiemus ir darbo vietas. Kartu sukurkime ilgiausią jaukių šviesų ir reginių labirintą rajone“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė. 

Lazdijai gražiausias metų šventes pasitinka šūkiu „Riešutinės Kalėdos Lazdijuose“ ir kviečia ne tik stebėti eglutės įžiebimą, bet ir apsilankius Riešutėlio kevalo kupole sugalvoti ir užrašyti norą, pasivaikščioti po riešutų motyvais papuoštomis instaliacijomis nusėtą Adolfo Ramanausko-Vanago aikštę. 
Kalėdinė dvasia kasdien vis plačiau užlies mūsų mylimus Lazdijus: girliandomis ir žibančiomis dekoracijomis nušvis aikštės, gatvės, gyvenamųjų namų kiemai. Visą gruodį rajone netruks ir renginių bei reginių, kurie pasklis po skirtingas savivaldybės erdves.

Lazdijų r. sav. inf. (,,Lazdijų žvaigždė", 2021-11-26)
 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Kurkite darbo vietas, o ne labirintus.

aikste jau ir cia pavadinima pakeite

Vo blyn, kur ta Adolfo Ramanausko-Vanago aikštė Lzdijuose yr?

2017 m. kovo 11 d. Lazdijuose Adolfui Ramanauskui-Vanagui atidengtas paminklas jo vardu pavadintoje aikštėje, pačiame miesto centre, priešais Lazdijų Šv. Onos bažnyčią. Paminklą sukūrė skulptorius Jonas Jagėla.

Neikit prie tos eglės, saugokite save ir savo artimuosius, merei reikia tik reklamos, nerūpi jai žmonių sveikata ir saugumas. Kiti miestai nuotolinio ragina žmones pasidžiaugti eglutės įžiebimu. Tai yra tikslinga ir protinga. Mes tik patys galim saugoti vieni kitus. Būkime protingi.