D. Liaukevičius: mokysimės iš tų, kurie uždirba didelius pinigus

Kitą penktadienį vyksiančiame tarybos posėdyje tarybos nariai, noriu tikėti, balsuos už tai, kad beveik 950 tūkstančių eurų būtų padidintas Lazdijų sporto centro įstatinis kapitalas, perduodant mūsų nuosavybėn tokia suma įvertintą Lazdijų hipodromą.
Tai reiškia, kad hipodromas taps sporto centro įstaiga. Mums nebereikės jo nuomotis ar naudoti pagal panaudą, galėsime čia planuoti savo veiklas, uždirbti ir užsidirbti.
Kas pasikeis? Tikiu, kad daug kas. Nuo šių metų gegužės mėnesio, renginys po renginio, mes padarėme tam tikrą įdirbį. Jei tą mūsų viziją, kokie norime būti, palygintume su pastato statyba, sakyčiau, kad per vasarą jau padėjome gerus pamatus ir pradėjome mūryti sienas. Hipodromas tapo žinomas. Ne tik Lietuvos žirgininkams, bet ir žiūrovams, kurių vis daugiau atvažiuoja net iš kitų rajonų.
Mūsų siekiamybė – kad tai būtų perspektyvus objektas. Jei žirginis sportas toks populiarus visame pasaulyje ir neša milijoninius pelnus, kodėl mes negalime pasimokyti iš jų sėkmės. Nors nedidele dalimi. Hipodromą populiarina ne tik žirgų varžybos, bet ir gausiai čia besilankantys mokiniai. Kas į treniruotes, kas į edukacijas.
Kas žlugdo? Juodas pavydas tarp žirgininkų, amžina konkurencija. Todėl dar vienas uždavinys mums, kaip naujajam hipodromo savininkui, – suvienyti susiskaldžiusius, surasti visiems naudingos veiklos. Kad kiekvienas, kuris dirba ir turi idėjų, jaustųsi reikalingas.   
Norisi tikėti, kad hipodromas, į kurį daugelį metų dėtos rajono vadovų, tarybos narių, rajono žirgininkų viltys, taps dideliu renginių traukos centru. Tik tada galėsime kalbėti ir apie pelną. 

Darius Liaukevičius, VšĮ Lazdijų sporto centro direktorius (,,Lazdijų žvaigždė", 2021-10-15)

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Pinigai į balą! Kliedesiai kvadratu! Renginiai su skrybėlėtom poniom iš Kauno!

Hipodromas išpuoselėtas ir prižiūrėtas. Gražu kaip sutvarkyta aplinka. Vaikai gali pajodinėti, vyksta renginiai ir nesvarbu kam Lazdijų, Kauno ar Vilniaus poniom, svarbiausia, kad vyksta. Lazdijai turi džiaugtis turėdamį tokį objektą!

Joana, viskas gerai, kad vyksta ir panašiai, bet kokia kaina? Kai vieniems pinigų nėra, čia taškomi tūkstančiai! Toks objektas turi bent ant nulio dirbt, o nebūt išlaikomas žmonių pinigais!

tada iseina jisai pastatytas,kad butu naudojamas ar kad griutu? Ar nori kaip kolchozo plyta parsivezt is to bendro turto....

O taip pastatas savivaldybės apšepęs, bet merės mašina valdiška bus graži... čia toks ponios supratimas...

Buvo statomas ir naudojamas varkem daryt

Tiek metų tupėdamas šitoje kėdėje seniai galėjo tą hipodromą padaryt žirginio sporto baze kokios nėra LT, šitiek vietos o treniruojasi karalaitis ir keli vaikai ...Jau ne pirmą kartą perimą hipodromą Sporto centras, bet kaip nieko taip nieko, gal laikas eiti namolio Dariau ir užleist pritingesniam ir tam kas tikrai nori daryti ir garsint Lazdijų vardą tiek žirginiam tiek kitam sporte.

Dariau, ale tai kas čia toks vietoj Taves taip nori ateiti ir padaryti stebuklą. Turbūt koks juokdarys ir "garbėtroška", ir apie save gerai manantis. Dariau, laikykis.

Pavyduoliai lenda, laikykis Dariau, jeigu ne Tu ir Tavo komanda, nebūtų jokių rezultatų, galimai źlugtų visas rajono sportas, o hipodromas vėl būtų apžėlęs ir taptų eilinį kartą pajuokos objektu.

Už ko jam laikytis siūlai :)))? Įdomu bus paskaityt po metų tokiu pačiu laiku, kokius didelius pinigus padarė!

O tu bent straipsnį perskaitei? Ar tesugebi tik antraštę:)

Be liaukevičiaus žlugtų ne tik rajono sportas, o ko gero ir visos Lietuvos....nejuokinkit.

Pavydas, kad kitiems gerai, kuriems kažkas pavyksta, kas nepavyksta tau. Esmė - žmogus pamato kažką gero, sėkmingo, pavykusio, todėl pats pasijunta nevykėliu ir pradeda varyti, kompensuodamas savo nevykėliškumą.

Turi visus pakeisti, Margelinius'' vadovus. Taip nebūna, kad vienus prameto atejusi valdzia, o kiti lieka.

Tai, kad būna pasirodo. Šitas veikėjas liko.

Užuojauta Dariui dėl skaudžios netekties.