Žuvinami Lazdijų krašto ežerai: į juos išleista daugiau kaip 10 tūkst. šių metų lydekaičių

Dusia, Metelys bei Baltoji Ančia po kelerių metų turės dar daugiau lydekų: į juos išleista 10 tūkst. 300 šių metų lydekaičių. UAB „Vasaknos“ darbuotojai, dalyvaujant mūsų savivaldybės administracijos atstovams bei aplinkosaugos specialistams, į Metelį išleido 3,5 tūkst., į Dusią – 3,9 tūkst., į Baltąją Ančią – 2,9 tūkst.  bendrovės tvenkiniuose užaugintų šių metų lydekaičių.

Pernai metais į Lazdijų rajono ežerus: Dusią, Metelį, Galadusį, Seliovinį, Baltąją Ančią, Snaigyną, Vernijį, Vilkinį, Balandį, Kauknorėlį, Kaviškį, Neviedį, Peleką, Prapuntą, Šlavantėlį, Termentą ir Uosį buvo išleista dar daugiau – beveik 28 tūkst.  lydekaičių. Net iš Zarasų rajone esančių specialių tvenkinių atvežtos lydekaitės tik po ketverių metų pasieks 1 kg svorį, tačiau įspūdingų laimikių Lazdijų krašto ežeruose  žvejai nepristigs: mūsų ežerai įvairių rūšių žuvų jaunikliais yra žuvinami kiekvienais metais, o kai kurie – net ir du kartus per metus.

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Jeigu bet kuris iš mūsų įvažiuotų su automobiliu į vandenį draustinyje, kokią baudą atseikėtų....

Great poѕt.<br> <br> <br> <br> Mʏ blog - <a href="http://Assyfa.My.id/halkomentar-363-tutorial-membuat-website-sekolah-thema-education-master-557.html">zetec throttle body conversion</a>