Vairuojančių moterų ralis gegužės 29 d. – ir Lazdijuose: kova vyks dėl merės A. Miškinienės taurės

„Ladies Go“ šių metų sezone – naujas partneris, elektromobilių įskaita ir žinomi lenktynininkai.
Jau antrus metus iš eilės „Ladies Go“ – vairuojančių moterų judėjimas, nepabūgęs karantino ribojimų, rengia išskirtines varžybas. Šiemet jos išaugo net į 5 etapus, 3 orientacinius–pramoginius ralius ir, prisijungus partneriui – naujam elektrinių automobilių prekiniam ženklui Lietuvoje, tapo „SERES nacionalinėmis vairuojančių moterų varžybomis 2021“.
Numatomos 2 metinės įskaitos – „Ladies Go Green“ (pradedančiųjų), kurioje turėtų dalyvauti merginos, dar neseniai įžengusios į tokio tipo renginių pasaulį, ir „Ladies Go Pro“ (pažengusiųjų) įskaita, skirta dalyvavusiosioms daugiau kaip 3 kartus orientaciniuose–pramoginiuose raliuose ar kituose autosporto renginiuose. Metų pabaigoje šių įskaitų nugalėtojoms taures įsteigs ir įteiks Lietuvos autosporto federacijos prezidentas Egidijus Janavičius, kuris tapo ir šių varžybų globėju.
Kaip teigia viena iš šių varžybų iniciatorių ir organizatorių Raimonda Jagminaitė, šis sezonas bus kitoks nei pernai visų pirma dėl to, kad atsirado naujas generalinis partneris – EVmotors.eu kartu su SERES automobiliu, dėl to didelis dėmesys skiriamas elektromobiliams, viso sezono metu bus atskira įskaita, kurioje galės dalyvauti visi ekipažai, vairuojantys elektrinį automobilį. Taip pat visuose etapuose numatoma ir smagi rungtis – pramoginis elektromobilių slalomas. Jį galės išbandyti ne tik varžybų dalyviai, bet ir užsiregistravę žiūrovai.
Dar viena šių metų naujovė tokia, kad pirmuose dviejuose etapuose prie vairuojančių moterų galės prisijungti ir vyrai. Bus svečių įskaitos „Ladies Go porų“ ir „Ladies Go šeimų“, o sezonas startuos kartu su projektu „Karys–lenktynininkas“ Druskininkuose ir Lazdijuose gegužės 29 dieną, kur numatomos ne tik atskiros vyrų civilių bei karių įskaitos, bet ir išskirtinė – „Ladies Go + Karys“, arba įskaita „Lenktynininkas“. Joje prie 2–3 merginų prisijungs ir 1 vyrukas karys arba lenktynininkas. Jau aiškūs keli šios įskaitos dalyviai – tai žinomi lenktynininkai Giedrius Notkus, Vaidotas Žala, Jurgis Adomavičius, taip pat ne tik lenktynininkas, bet ir žinomas ūkininkas Petras Šiaučiūnas. Kitų šios įskaitos dalyvių organizatoriai kol kas neatskleidžia, bet pažada, kad bus daug įdomių asmenybių šiame sąraše. Šio etapo dalyviai kovos ne tik dėl puikių prizų, bet ir dėl Druskininkų rajono savivaldybės mero Ričardo Malinausko bei Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės taurių.
Šiemet be Druskininkų ir Lazdijų, varžybos keliaus ir per kitas Lietuvos vietas. Antrasis „Ladies Go For Family“ orientacinis–pramoginis ralis numatytas Akmenėje ir Mažeikiuose, jis vyks kartu su Lietuvos ralio čempionato etapu liepos 10 dieną. Trečiasis etapas – ekstremalus ir azartiškiausias: jau antrus metus iš eilės merginos turės galimybę išbandyti Lietuvos „street race“ čempionato trasą Šiaulių raj. liepos 25 dieną. Didžiausio moterų antplūdžio tikimasi pernai labai sėkmingai startavusiame „Ladies Go Kuusamet Rally Elektrėnai 2021” orientaciniame–pramoginiame ralyje rugsėjo 11 dieną. O sezoną užbaigs Vairuojančių moterų olimpiada Nemuno žiede, Kaune, spalio mėn., kurioje dar nematytos rungtys ir užduotys vairuojančioms ir norinčioms vairuoti merginoms.
Pasak varžybų organizatorės Raimondos Jagminaitės, visų etapų metu bus griežtai laikomasi visų saugumo reikalavimų dėl šiuo metu esančios pandeminės situacijos, gali būti, kad ekipažų skaičius ir dalyvių kiekis automobilyje bus riboti. Etapų apdovanojimų ceremonijai taip pat yra numatyti keli scenarijai.
Norint dalyvauti „SERES nacionalinėse vairuojančių moterų varžybose 2021“, reikia surinkti 2–4 moterų, merginų komandą (vairuotoja ir šturmanė privaloma), turėti standartinį automobilį (atitinkantį KET reikalavimus), bent 1 ekipažo narė turi turėti vairavimo pažymėjimą. Svečių įskaitoms – porų ir šeimų, galioja tokie pat reikalavimai dėl automobilio ir vairavimo pažymėjimo.
Registracija į varžybas vyksta www.ladiesgo.lt.
Organizatorių inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Prakutusių mamyčių ir dukryčių pasipuikavimas prieš prasčiokus.

tegul varo vieną atkarpą Seirijuose Aušros gatvėje. Ten slalomas būtų. Tokios duobes, kad ir ratus ralio dalyviai pamėtytų.

Na, dar Vytauto g. Seirijuose slalomui tinka.

Na taip ne Aušros, o Vytauto. Ta pagrindinė Seirijų gatvė. Ten tol bus taip kol vieną kartą žmogus nepareikalaus atlygint žalą už sugadintą automobilį. Arba nenutiks dar kokia nelaimė, nes norint išvengti didelės duobės turi išvažiuoti prieš eismą.

Just desire to sayy your article iis as surprising.<br> <br> <br> <br> The clearness for your publish is simply excellent aand i can suppose you <br> <br> aare a professional in this subject. Well with your permission allow me to grasp <br> <br> your feed to stay up too date with imminent post.<br> <br> Thank yyou one million and please keesp up the enjoyable work.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Also visit my web blog :: <a href="http://vakitevdenevenakliyat.com/">Cebeci Evden eve nakliyat</a>

Thanks for sharing your thoughts on görev yap <a href="https://bambshop.com/">telefon ile para kazan</a> <br> <br> kazan. Regards

Helpful information. Lucky mee I discovered your site unintentionally, and I'm shocked <br> <br> why this twisdt oof ffate didn't took place in advance!<br> <br> <br> <br> I bookmarked it.<br> <br> <br> <br> my blog :: <a href="https://www.windmedya.com/">Wep TasarıM</a>

Hello There. I found your blog uing msn. This is an extremely well written article.<br> <br> I'll makje suree to bookmark it and come back to read <br> <br> more of your useful info. Thaznks for the post.<br> <br> I will certainly comeback.<br> <br> <br> <br> my blog post; <a href="http://www.bebesano.net/">salud del bebe</a>

Having read this I believed iit waas rather enlightening.<br> <br> I appreciate you taking the time and effort to put this content together.<br> <br> I once again find myself spending way ttoo <br> <br> much time both reading and leaving comments.<br> <br> But so what, itt was still worth it!<br> <br> <br> <br> Visiit my web blog: <a href="https://hssumerlerotokurtarma.com/">Sümerler oto kurtarma</a>