D. Andriuškevičiūtė: mere ir direktoriau, jei yra asmeniškumų, perženkite juos

Perskaičiau „Lazdijų žvaigždėje” apie mero ir savivaldybės administracijos direktoriaus metinių darbo ataskaitų tvirtinimą. Keistas sutapimas – mero ataskaita beveik pažodžiui sutampa su direktoriaus. Kas tai? Studentiškas nusirašinėjimas?
Nors ataskaitos vienodos, jos įvertintos skirtingai. Artūro Margelio ataskaita patvirtinta, Audriaus Klėjaus – ne. Keisčiausia, kaip rašoma spaudoje, kad ji nepatvirtinta neišsakius jokių argumentų ar priekaištų, neuždavus pranešėjui nė vieno klausimo ar neišsakius pastabos. Iš tiesų – įdomus sprendimas. Juolab kad ir pats A. Klėjus tvirtina, kad jokių priekaištų nei per posėdį, nei per visus darbo metus neteko išgirsti. Kvepia neskaidriai?
Administracijos direktorių A. Klėjų pažinojau tik tiek, kiek tekdavo kreiptis dėl tam tikrų asmeninių ir visuomeninių klausimų sprendimo. Direktorius visuomet kalbėdavo trumpai, aiškiai, motyvuotai. Svarbiausia – jeigu pasakydavo „taip”, vadinasi, ir būdavo „taip” išspręsta. Teko išgirsti ir kitų nuomonę apie jį – visada stengiasi suprasti žmogų, jo bėdas.
Mes, rinkėjai, savivaldybės tarybos narių prašome spaudoje paskelbti argumentus, nuo kurių priklausė, kad buvo nepatvirtinta A. Klėjaus ataskaita.
Kreipiuosi ir į merą bei direktorių. Jeigu yra asmeniškumų, perženkite juos ir dirbkite mums, rinkėjams.
A. Klėjui linkiu gerų atostogų, lauksime sugrįžtant į darbą.

Danutė  Andriuškevičiūtė, lazdijietė

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Direktoriau, mes su Jumis! Laikykitės!

Gudrių ir nepasiduodančių margeliui nereikia.

Prasidėjo kadrų ,,valymas". Kažkur jau tai girdėta. Ar tik ne SSRS? Nėra žmogaus, nėra problemos.

rajoną sukaustė baimė ,niekas nedrįsta kitaip kalbėti net mąstyti ,tarybos nariai kaip kokie inkubatoriniai klonuoti viščiukai ,mąsto vienodai,nesitarę balsuoja vienodai,dar nemačiau ir nežinau ar yra pasaulyje vienodai mąstančių žmonių,kažkoks absurdas,nepažystu pono Klėjaus asmeniškai,bet jaučiu ,kad jis turėjo mąstyti ne taip ,kaip liepiama ,o taip ,kaip liepia sąžinė

Tarp žmonių gyvenk taip, lyg Dievas tave matytų. Kalbėk su Dievu taip, lyg žmonės tave girdėtų. Seneka