O. Juodkienė: apie geradarius, meilę, šmeižtą ir vieną atvejį, įstrigusį giliai širdyje

Mieli ir brangūs žmonės, neseniai atvertėme švarų be dėmių Naujųjų metų knygos lapą. Aš manau, dažnas jame parašytų pirmą sakinį: „Ačiū Tau, Dieve, kad sulaukiau šių metų.“
Lazdijų dekanato „Carito“ vardu linkiu visiems sveikų, laimingų, prasmingų Dievo palaimintų metų, išminties ir kantrybės, pagarbos šeimose, kasdieniniuose darbuose, įveikiant įvairius  gyvenimo išbandymus.
Nuoširdžiai dėkoju pagrindiniams „Carito“ rėmėjams iš Lazdijų rajono, Vilniaus ir iš kitų miestų. Kada ir kokios pagalbos paprašysi, jie niekad neatsako. Taip norėtųsi paminėti jų pavardes, tačiau jie viešumo nenori, nes geri darbai atliekami tyliai.
Sakau ačiū visiems už paaukotus maisto produktus per pavasarinę ir rudeninę maisto banko akcijas prekybos centre „Maxima“, už saldumynus per Šv. Onos titulinius atlaidus Lazdijų bažnyčioje, už aktyvų dalyvavimą kalėdinėse akcijose „Ištiesk pagalbos ranką vargstančiam“ ir „Gerumas mus vienija“, perkant „Carito“ žvakeles, už paaukotus pinigus „Carito“ aukų dėžutėse.
Dėkoju už geros kokybės ir švarius drabužius, avalynę, baldus, namų apyvokos daiktus, indus, patalynę, transportą, už darbą be atlygio, už darbščias rankas, gailestingumu degančias širdis, už tikrą, nesuvaidintą, be jokių išskaičiavimų meilę artimui. Lai gerasis Dievas atsilygina savo malonėmis Jums, jūsų artimiesiems, vaikams ir vaikaičiams.
Visa tai, ką jūs paaukojate, mes panaudojame atsakingai. Lankome, bendraujame ir padedame pagal galimybes vargingiau gyvenančioms šeimoms, vienišiems, nusenusiems asmenims, ligoniams, invalidams ir kitiems, kurie dėl mums nesuprantamų priežasčių negali savimi pasirūpinti. Taip pat padedame studentei iš vargingai gyvenančios šeimos ir atliekame kitus gailestingumo darbus.
Nuoširdžiai dėkoju Veisiejų, Kapčiamiesčio, Rudaminos, Šventežerio, Leipalingio, Krosnos, Šeštokų, Kučiūnų parapijos „Carito“ darbuotojoms už gailestingumo darbus. Džiaugiuosi Kapčiamiesčio, Veisiejų parapijų aktyvia veikla, įdomiais renginiais, klebonų iniciatyva lankant ir padedant pagalbos reikalingiems žmonėms, suburiant tikinčiųjų bendruomenę į vieną didelę šeimą. Negaliu nepaminėti ir Rudaminos parapijos klebono bei „Carito“ vadovės. Bendro darbo dėka žmogui padedama bet kuriuo laiku, panaudojant visas galimybes.
Nuoširdžiai ačiū sakau Lazdijų šv. Onos parapijos klebonui už naujai įrengtą „Carito“ būstinę ir palaikymą, taip pat „Carito“ darbuotojoms ir jų pagalbininkėms, kurios negailėdamos savo laiko, jėgų ir sveikatos dirba Dievo garbei, žmonių gerovei.

Onutė Juodkienė, Lazdijų dekanato „Carito“ vadovė (,,Lazdijų žvaigždė", 2020-01-24)

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Man patinka kai kiti giria, bet patiems girtis kazkaip.......

Brangos ponos manau nekenktu jei jusu veikla sst pasziuretu.

Gal jaunos carito darbuotojos dirbt eitu. Nebetikiu nei vienu ju sakiniu . Kakadu gal pasidometu ju veikla musu rajone.

Totali melagė! Mano mama kažkada padėjo šitai poniai išdalint maisto produktus,tai patikėkit,kas geriausia,Juodkienė sau į krepšį krovėsi.Nuo to laiko,aš nei vienai organizacijai neaukoju.Apsišaukėliai.Geriau aukot asmeniškai,konkrečiai šeimai.

Kokia gera mūsų maxima, kaip ji padeda, gal tik vienai Juodkienei, nes niekur negirdėjau kad ji kam padėtų