V. Danauskienė: kaip Lazdijų meras Sąjūdžio ąžuolus vogė

Ilgokas tekstas, bet paskaitykite. Esate girdėję, kaip toks Grinčas Kalėdas vogė? O kaip Karbauskis kėsinosi Kalėdų Senelį pavogti? Tai va. Lazdijai niekuo neatsilieka – nei nuo pasaulio, nei nuo Lietuvos Seimo. Tik čia vagiamos ne Kalėdos, o Sąjūdis, tiksliau – Sąjūdžio 30-mečiui skirti ąžuolai.
Visa istorija prasidėjo nuo to, kad Lazdijų konservatoriai su Sąjūdžio Lazdijų krašte viena iš pradininkių, Lazdijų rajono savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos nare Janina Ražukiene sumanė prisijungti prie gražios akcijos „Milijonas ąžuolų Lietuvai“ ir pasodinti Veisiejuose, ant kalvos ties Ančios ežeru, ponios Janinos iniciatyva įkurtame Sąjūdžio 25-mečio ąžuolyne keletą ąžuolų.
Žmonės mandagūs: apie renginį pranešė seniūnui Zenonui Sabaliauskui, pakvietė į renginį, suderino datą – sekmadienį po šv. Mišių, paprašė ir seniūnijos žmones pakviesti. Prieš porą dienų visi kartu net vietas, kur sodins medelius, apžiūrėjo, konservatoriai duobes iškasė, kad šventė nesitrukdytų. Dar paprašė seniūno, kad gal būtų galima vėliavą ant ąžuolyne įrengto stiebo iškelti. Konservatoriai sako: mes atsinešim, tik leiskit iškelti. Bet uolusis mero Margelio klapčiukas Zenonas tik rankomis pamojavo: ką jūs, mes ne tik vėliavą, bet ir žmones duosim, kurie ją iškels, kad tik viskas gražu ir iškilminga būtų.
Ir tada – griausmas spalio pabaigos danguje! Tiesą sakant, jei ne tas seniūno Sabaliausko užsipuolimas ponios Janinos atžvilgiu, Lazdijų konservatoriai apie mero su šutve pavogtą Sąjūdžio renginį būtų sužinoję tik tuomet, kai būtų su šventės dalyviais atvykę ant kalvos.
Bet seniūnas Zenius šeštadienio pavakarę užsipuolė ponią Janiną ir konservatorius, ko jie, nenaudėliai, šventos dienos nesulaukę, ąžuolus be iškilmių susodino! Poniai Janinai dievagojantis, kad ąžuolai ramiai žaliuoja jos balkone, paaiškėjo tiesa.
O ir išsidavė patys Sąjūdžio ąžuolų vagys – savo judėjimo „Pirmyn! Kartu mes galime” feisbuko profilyje. Jame šeštadienio vakarą atsirado užrašas ir nuotraukos, kaip meras Margelis su savo subinlaižiais, apsiginklavę kastuvais, ąžuolus sodino ant Sąjūdžio kalvos Veisiejuose! Tiesa, patingėjo patys duobes išsikasti, tai į konservatorių iškastas medžius sodino.
Kaip jūs manote, iš kur Lazdijuose ar Vartų kaime sėdintis meras galėjo žinoti apie planuojamą Lazdijų konservatorių – anksčiau jo paties partijos, o dabar – mirtinų politinių priešų renginį? Teisingai, tik iš uolaus savo pavaldinio seniūno! Ir, kaip sakoma, liežuvis žmogui priešas. Ačiū, Zeniau, bent visi žinosim, kas Lazdijų rajone yra Sąjūdžio vagys!
O tam, kuris save su caru rajone jau sulygino, noriu pasakyti: ne ąžuolų šaknis jūs, Artūrai Margeli, praėjusį šeštadienį Veisiejuose užkasėte. Užkasėte savo sąžinę, gėdą, žmogišką prigimtį ir palaistėt visa tai savo nebrendylišku kompleksuotumu. Čia jau net ne dugną pasiekėte. Čia jį jau pramušėte. Ir glėbesčiuojatės dabar su komunistinės Kinijos šachtininkais...
Redakcijos prierašas. „Lazdijų žvaigždė“ paprašė mero Artūro Margelio pakomentuoti šią poziciją, tačiau kol kas nesulaukė atsakymo.

Vilma Danauskienė, žurnalistė

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Eiliniai žurnalistės "papezėjimai". Matyt neturi nieko gero, tai apie duobes...

Labas gerai Vilma, kad Jūs esate, nes kitu atveju mūsų rajone būtų viskas! Nes jau ir taip Caras elgesi kaip savo smėlio dėžėje ir ne duok Dieve pajudinsi jo žaislą. Tai puls kaip .... O gal parašysit apie Margelio meilės laivą?

O sako tas laivas braška...

na sakykit kaip norit, bet tikrai dugną pramušė. Jeigu jie kartu gali pavogti duobes tai ką jau sakyti apie kitką??? Ir dar tokie valdžioje??? Nei supratimo nei sąžinės nerasta pas tuos "berniukus".

Iš tavęs Algis kaip iš šūdo plastilinas,,,

tai negi neatsirado tam jų tarpe nei vieno protingo kuris pasakytų "ne vyrai taip negražu", gi netgi mokytojas jų tarpe buvo, kad ir buvęs... Jau jeigu duobes gali pavogti, kitų idėją tai jie, bet ką gali pavogti, pagrobti ir t.t. Gi ir vadinasi matomai todėl, kad kartu jie- judėtojai viską gali.

Nustebčiau, jei žurnaliūga įvardintų nors vieną konservatorių, kuris kasė duobes ąžuoliukams. Jei duobes kasė konservatoriai, galėčiau ,,žurnalistės” viešai atsiprašyti.

Petras-Danauskienės ir dabartinių ,,konservatorių” veidas. Mentalitetas aiškus.

patį aiškiausią mentalitetą parodė tie judėtojai kur viską gali. Gėda dėl tokių veiksmų jiems ir jų užtrėjams, o Vilma šaunuolė, sėkmės jai velkančiai į dienos šviesą bjaurius valdininkų darbelius.

Nuo svarbiausio judėtojo ir žmona pabėgo. Tuoj liks vienas kap pirštas...

negi judėtojai nežino net to, kad kiaulindami kitiems kiaulintojai patys lieka kiaulėmis?

Nu va ir Buinauskas jau pasireiškė, o taip atrodė vyras tvirtas, bet tik taip atrodė. Margelis suvystė ir jį. Nieko keisto gavo darbą šilumos tinkluose, reikia dabar kažkaip atidirbti.

na kaip lengvai parsiduoda žmonės, vargšelis tas žirgininkėlis B.

ir koky B gavo darba silumos tinkluose?

Danauskienė , parašyk kaip darbo metu ,ZUM valdinkai darbo metu laka šnapsa , šoka ir parodyki rajonui ,,video,, .Pyzdec viskam ir valstiečiams su Agrokoncernu ir Benium Lazdijai r.