G. Salatka: močiutės turgaus mokesčio nemokės

Užvakar vykusiame rajono tarybos posėdyje buvo patvirtinti nauji  prekiavimo savivaldybės viešosiose vietose, taip pat – ir turguose, tarifai juridiniams ir fiziniams asmenims, vykdantiems veiklą pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą. Kai kuriems prekiautojams jie nustatyti kiek mažesni, nei buvo iki šiol. Taip pat savivaldybės taryba nusprendė, jog reikia palaikyti smulkiuosius turgaviečių prekiautojus, kurie dažniausiai prekiauja savame ūkyje užauginta produkcija – visos tos močiutės, kurios iš kaimų į Lazdijus atvyksta parduoti medaus, kiaušinių, kitų produktų. Mokestis iš jų nebebus imamas. Prekiavimo tvarką turgavietėse pakoregavo ir tas faktas, jog spalio mėnesio viduryje baigėsi savivaldybės sutartis su privatininku, kuris ilgus metus turgavietę iš savivaldybės nuomojo, ją administravo, rinko mokesčius. Naujojo turgavietės administratoriaus savivaldybė neturi. Tačiau išeitį, kad vyktų prekyba, rado – tvarką turguje prižiūrės savivaldybės administracijos Ūkio tarnybos darbuotojai.

Gintautas Salatka, rajono savivaldybės administracijos direktorius

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Žemės mokestį pakėlė, o giriasi kad čia sumažino

Geriau papasakokit kaip jūs su bedarbyste kovojate. Ai gi jūs "kovojate" ir ypač Margelis... Jau mūsų rajono tiek visi "turi" darbus..., kad kviečiatės iš kitų rajonų.. pvz. mazurkevičius, genys ir kt., o kaip pasiskaito lazdijokai apie tokius atvykėlius tai bloga darosi. O tokių atvykėlių daugėja. Gi atvažiuoja padėt carui rinkimų "laimėti" tik įdomu kokiu būdu...Toli nenueisit tik atgal, o ne pirmyn.

nagi KARTU JIE VISKĄ GALI.... netgi vogti duobes medeliams sodinti kas dar nebuvo niekur girdėta, o čia mokesčiai tai jiems nulis.

Bėga žmonės iš jūsų to laivo. Oi kaip bėga. Net savi išduoda sunkiausiu metu. Matyt, kad jau nusivadovavot pirmyn. Cik, kad jau gaunasi atgal.