Dėl lazdijiečio atšaukiama Jotvingių šventė Leipalingyje

Rytoj turėjusi vykti Jotvingių šventė Leipalingyje - vienas pagrindinių metų renginių šioje seniūnijoje, kuriam ne vieną mėnesį ruoštasi, sukviesti keramikos meistrai, muzikantai, poetai, meno kolektyvai. Tačiau renginys prie Leipalingio dvaro neįvyks, nukeltas vėlesniam laikui, baiminantis koronaviruso protrūkio.
Druskininkų savivaldybės meras išplatino tokį pranešimą:
,,Vakar apie 13:10 iš Kauno autobusų stoties autobuso maršrutu Kaunas-Kapčiamiestis-Druskininkai vyko iš ligoninės pabėgęs COVID-19 užsikrėtęs Lazdijų rajono gyventojas.
Turime informaciją, kad Leipalingio miestelyje apie 15:40 val. išlipo paskutiniai 4 žmonės, važiavę šiuo maršrutu kartu su sergančiuoju. Druskininkuose išlipusių keleivių nebuvo.
Du minėtu maršrutu važiavusius asmenis jau identifikavome.
Jeigu Jūs ar Jūsų artimieji važiavote šiuo maršrutu, labai prašau kuo skubiau apie tai informuoti Savivaldybės gydytoją Eglę Sadauskaitę telefonu 8629 97794 arba el.paštu: egle.sadauskaite@druskininkai.lt
Taip pat kreipiuosi į bendruomenę ir prašau padėti identifikuoti šiuos autobusu vykusius asmenis jų pačių ir mūsų visų saugumui. Minėti žmonės privalo saviizoliuotis, jiems bus suteikta visa reikalinga pagalba.
Apsaugant privačius asmens duomenis,  prašau turima informacija dalintis ne komentaruose, o kuo skubiau informuoti savivaldybės gydytoją aukščiau nurodytais kontaktais.
Taip pat prašau viešoje erdvėje neskleisti dezinformacijos ar patyčių.
Apgailestaujame, kad dėl šių aplinkybių atšaukta Leipalingio Jotvingių šventė, turėjusi vykti šį savaitgalį.
Šiuo atveju saugumas yra pirmoje vietoje."
lzvaigzde.lt inf.
 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

DURNIU LAIVAS. Nei jis ten serga nei ka...

Kiek žinau iš visuomeninių informacijos šaltinių, neva užsikrėtęs gyventojas jokių simptomų nejautė, tad ir neaišku kaip ten iš viso yra. Matyt asmuo nežino savo teisių, jei tokiu atveju sutiko tokiam testui,ir prieš tokį testą jam niekas neišaiškino jo teisių ir atsakomybės, ir savo nežinojimu prisidarė pats sau problemų. Tiesiog pateko į įstaigą,kuri netinka tokiai piliečių izoliacijai nuo šios pandemijos. Visa sistema neveikia. Pilietis tiesiog galėjo pulti į paniką, o to niekas nenumatė. Dabar pilietis kaltinamas, kad neva sužlugdė šventę. Bus dar tų švenčių, tik kad būtų kam švęsti.