Ką reikia žinoti įrenginėjant namo stogą?

 

Planuojantys įsirengti namo stogą pirmiausia turėtų nuspręsti, ar jie tikrai bus gebūs darbus atlikti patys. Viskas yra kur kas sudėtingiau nei gali atrodyti, juolab, tai procesas, kuris reikalauja žinių, kruopštumo ir kurio rezultatas turėtų tarnauti ilgas dešimtis metų. Tad galbūt geriau kreiptis į specialistus, kurie gali viską atlikti už Jus?

Žinoma, pasirinkimas Jūsų rankose, tačiau mes siūlome bendradarbiauti su geriausiais ir šiuo atveju tai yra   https://www.agmeka.lt/ specialistai.

Taigi, pirmiausia būtinas tinkamos konstrukcijos pasirinkimas, kuri gali užtikrinti, kad aplinkos dirgikliai neturės neigiamos įtakos. Taip  pat naudojamas ir hidroizoliacinis pagrindas, kuris apsaugo papildomai nuo vandens? Ar jis rekomenduojamas? Jis yra būtinas, kadangi tik tokiu atveju stogas tarnaus funkcionaliai.

Ant šio sluoksnio taip pat papildomai dedami murlotai, kurie reikalingi apsauga nuo puvimo ir taip ilginamas pakloto tarnavimo laiko tarpas. Žinoma, reikia rinktis atitinkamus, kurie gaminami iš ypač geros kokybės medžiagų.

Daugiau dėmesio reikia skirti ir sandarinimo medžiagoms, kurios taip pat yra labai įvairios, tad renkantis verta pasitarti su specialistu. Statybinė hidroizoliacinė plėvelė naudojama apsaugai ne tik nuo drėgmės, tačiau ir vėjo. Ji yra tvirtinama prie gegnių, spaudžiama medinėmis lentelėmis.

Papildomai komponuojamos ir USB plokštės ant kurios jau dedama pasirenkama danga. Šiuo metu lietuviams labiausiai patinka čerpės, kurios ne tik labai skoningai atrodo, tačiau taip pat yra atsparios neigiamiems aplinkos dirgikliams, tarnauja ilgai, metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos.

Tvirtinimo metu reikalingi tam tikri varžtai, vinukai bei kitos smulkios detalės, kurios padeda darbus atlikti ne tik greičiau, tačiau taip pat ir būti ramiu, kad čerpės bei kitos dangos prikabinimo metu - jos stabiliai laikysis. Tiesa, čerpių dengimas reikalauja praktikos, tad visiškai natūralu, kad pačioje pradžioje darbas gali atrodyti gana sudėtingas ir rezultatas ne toks, kokio tikitės. Taigi, specialistų pagalba - tampa neįkainojama.

Jeigu norite sutaupyti - galite dengti stogą kartu su meistru, tačiau tokiu atveju turėsite klausyti jo nurodymu, kadangi būtent jis geriausiai išmano stogo dangos dengimo metodiką.

Autorius: 
"Lazdijų žvaigždės" inf.

Komentarai

Koks idiotas rašė reklaminį straipsnį? USB būna atmintinės, plokštės OSB.