Ar čekučiais susitepusius politikus kitąmet rinksite į Lazdijų r. tarybą?

Ne, nes jei vagia, tai ne vien kurą.
44% (160 balsų)
Tikrai taip, nes geresnių neturime.
18% (66 balsai)
Žmonės greitai pamiršta politikų nuodėmes.
10% (38 balsai)
Ne, atverkime vartus jaunimui.
9% (34 balsai)
Neturiu nuomonės.
8% (28 balsai)
Taip, nes čekučiai - nieko blogo.
7% (25 balsai)
Politikai mokės įsiteikti rinkėjams.
4% (16 balsų)
Balsavusių skaičius: 365