Veteranų futbolo turnyre Marijampolėje – 5 vieta

Rungtyniauja Marijampolės ir Veisiejų veteranų komandos.

Nors Veisiejuose rimto futbolo kaip ir neliko (ilgus dešimtmečius visą Lazdijų rajoną garsinusi „Dainavos“ komanda nedalyvauja Lietuvos pirmenybėse), šis žaidimas vis dar gyvuoja. Trenerio Teisučio Targausko ugdomi vaikai – tiek berniukai, tiek mergaitės – visai sėkmingai rungtyniauja įvairiuose turnyruose. Gal iš jų išaugs visai neblogi futbolininkai. Tuo labiau kad jų tarpe tikrai yra labai gabių futbolui vaikų.

Na, o kažkada atstovavę savo miesto futbolo komandai žaidėjai taip pat nepamiršta futbolo įgūdžių. Praėjusį šeštadienį „Dainavos“ veteranai dalyvavo futbolo turnyre Marijampolėje. Šis turnyras skirtas nusipelniusiam Sūduvos krašto futbolininkui, treneriui, visuomenininkui Kostui Tamulynui atminti.

Parungtyniauti Marijampolės futbolo manieže suvažiavo šešios komandos iš Marijampolės, Kybartų, Vilkaviškio, Plungės, Šilutės ir Veisiejų. Veisiejiečių varžovai – žaidėjai, savo laiku rungtyniavę arba pirmoje, arba aukščiausioje Lietuvos pirmenybių lygose. Žinoma, mūsų žaidėjai tokiu meistriškumu pasigirti negali, tačiau su amžiumi žaidėjų meistriškumo skirtumai bent šiek tiek niveliuojasi. Taigi, jei prieš penkiolika – dvidešimt metų su šiomis komandomis rungtyniaujant tikriausiai pralaimėta būtų triuškinamai, tai dabar jau galima ir lygiau pakovoti.

Veisiejų veteranai pirmose rungtynėse susitiko su šeimininkų ekipa. Dar likus žaisti penkioms minutėms rezultatas buvo lygus 1:1 (įvartį mušė Karolis Viselga), tačiau pabaigoje sėkmė lydėjo suvalkiečius, kurie du kartus siuntė kamuolį į mūsų komandos vartų tinklą. Pralaimėta 1:3.

 Iš karto teko žaisti ir antrąsias rungtynes – su Šilutės veteranais. Pastarieji atrodė žymiai šviežesni ir veisiejiečius įveikė 4:1 (įvartį pelnė Meirūnas Stankevičius).

Savo pogrupyje užėmę trečią vietą, Veisiejų veteranai susitiko su Vilkaviškiu, analogišką vietą užėmusiu kitame pogrupyje. Šį kartą jau mūsų komanda sužaidė labai brandžiai ir tiksliai. Varžovams nepalikome šansų ir nugalėjome juos 5:2. Įvarčius mušė Karolis Viselga (2), Tadas Varnelis, Aidas Mačionis, Meirūnas Stankevičius.

Turnyrą laimėjo Kybartų veteranai, finale įveikę Marijampolę 3:1. Treti žemaičiai iš Plungės, nugalėję 2:1 Šilutę.

Geriausio Veisiejų komandos žaidėjo prizą atsiėmė vartininkas Raimundas Pašukis, o turnyro vyriausio žaidėjo prizu apdovanotas  mūsų žaidėjas Algirdas Svirskas (69 metai).

Planuojame vasarą veteranų turnyrą surengti ir Veisiejuose.

Zenonas Sabaliauskas, „Lazdijų reklama“ (2024-03-19)

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Šaunuoliai veisiejiečiai! Visada malonu prisiminti buvusias kovas Lietuvos futbolo aikštėse ir, žinoma, Veisiejuose. Gera skaityti tokius straipsnius kaip šis. Nors ir veteranai, bet vis dar žaidžia, vis dar įmuša įvarčius, o kartais ir laimi. Bravo veteranams! Ir augančiam bei žaidžiančiam jaunimui bravo! Ačiū treneriui!