Meteliuose atidarytoje tinklinio aikštelėje triumfavo seirijiečiai, vadovaujami A. Žėko

Naują paplūdimio tinklinio aikštelę išbandė 24 varžybų dalyviai.

Meteliuose birželio 9 dieną iškilmingai atidaryta prie Metelio ežero įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė. Joje surengtos tinklinio varžybos.
 Aikštelės įrengimą pagal Metelių kaimo bendruomenės ,,Tarp Dusios ir Metelio“ parengtą projektą finansavo Žemės ūkio ministerija. Kaip sakė Metelių kaimo bendruomenės komiteto pirmininkė Ramunė Botvičienė, šios idėjos autorius buvo Dainius Stašauskas, kuris ir perkirpo atidarytos aikštelės juostelę ir pasveikino susirinkusius varžybų dalyvius bei sirgalius. R. Botvičienė, tarusi sveikinimo žodžius, pristatė ir varžybų teisėjus iš Alytaus. Varžybos buvo organizuotos projektinėmis lėšomis, gautomis iš Kūno kultūros ir sporto departamento. Savo jėgas išbandė net keturios komandos – dvi iš Metelių, Seirijų ir Šventežerio. Tarp jų 24 narių buvo ne tik vyrų, bet ir dailiosios lyties atstovių. Tinklinio aikštelėje vyko išties įnirtinga kova. Pergalę iškovojo stipriausia Seirijų komanda, vadovaujama kapitono, garsaus seniūnijos ūkininko Arūno Žėko, kuris savo krašte propaguoja naktinį tinklinį. Šventežerio komanda (kapitonas Alius Juodzevičius) užėmė antrąją vietą, o Metelių komandos (kapitonas Dainius Stašauskas) laimėjo trečiąją ir ketvirtąją vietas. Tačiau, pasak bendruomenės lyderės, meteliečiams, neturintiems patirties tinklinio srityje, buvo svarbu ne pirmas vietas laimėti, o sveikai bei smagiai praleisti laiką, pasportuoti, pabendrauti tarpusavyje su svečiais iš Seirijų ir Šventežerio. Prizinių vietų laimėtojams varžybų organizatoriai įteikė medalius.
Iš laimėto Kūno kultūros ir sporto departamento projekto meteliečiai įsigijo ir dviejų spalvų – raudonų ir geltonų – marškinėlius su bendruomenės ir departamento atributika, batutus. Kiekvieną šeštadienį Meteliuose vyksta mankštos ant batutų, kurias veda Alytaus visuomenės sveikatos biuro specialistė Ingrida Geraltauskaitė, kilusi iš Metelių.

Dalia Juknevičienė, „Lazdijų reklama“

 

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.