Merė tiki, kad sporto rūmai bus įrengti jau kitąmet (nuotr. galerija)

Lazdijų daugiafunkcinio sporto centro statybos vyksta du kartus greičiau nei buvo numatyta pasirašant finansavimo sutartį dėl Valstybės investicijų programos lėšų skyrimo.

Taip teigianti Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė mano, kad tai - ne stebuklai: ,,Rangovai pasirengę ir dirba visu tempu, o akivaizdžią pažangą lydi savivaldybės ir Valstybės investicijų programos sutelktas ir šiais metais skirtas papildomas finansavimas“.

Anot jos, 2023 m. rugsėjo 18 d. buvo pasirašytas susitarimas su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kurio dėka savivaldybės, o vėliau ir rangovų sąskaitą šiais metais jau pasiekė papildomas 1 milijonas eurų iš Valstybės investicijų programos.  Atitinkamai sava įsipareigojimų dalimi prisideda ir savivaldybė. Šios lėšos buvo būtinos, kad darbai nesustotų, kad būtų apmokama už atliekamus darbus ir jie vyktų pagal galimą greičiausią planą.

,,Pavasarį įkasėme simbolinę kapsulę ateities kartoms ir džiaugėmės žinodami, kad mūsų sporto centras tvirtai įleido “šaknis” į žemę. 719 polių 10-18 metrų gylyje yra tvirta garantija, kad šio sporto centro neištiks senojo likimas ir jis nesugrius nei po 20, nei po 50 metų.

Vakar, praėjus vos 8 mėn., jau džiaugėmės pastato stogo uždengimo pabaigos darbais ir kaip dar vieno svarbaus statybos darbų etapo pabaigos ženklą iškėlėme žalią vainiką“, - socialiniame tinkle dėsto merė.

Pasak jos, keliamas tikslas ir telkiamos visos galimos finansinės galimybės, kad naujasis sporto centras būtų pastatytas ir įrengtas jau 2024 m. pabaigoje, ne 2026 metais ar dar vėliau: ,,Tikiu, kad mums pavyks. Kol kas pagrindo nerimauti nėra. Priešingai, susitelkimas ir nusiteikimas visų suinteresuotų pusių yra daugiau nei maksimalus“.

Dabar svarbiausia užduotis tenka rangovams - iki žiemos baigti darbus išorėje, kad nepaisant šalčio ir darganų darbai visu tempu galėtų vykti jau pastato viduje.

Lzvaigzde.lt inf., Lazdijų r. sav. nuotr.

 

 

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.