Lietuvos triatlono taurės etapas – vėl Veisiejuose

Jau antrus metus iš eilės Veisiejų mieste vyks vienas iš Lietuvos triatlono taurės etapų. Praėjusiais metais pirmą kartą mūsų rajone surengtos triatlono varžybos sulaukė labai palankių organizatorių ir varžybų dalyvių atsiliepimų, todėl ir šiais metais dvejonių, kad vienas iš etapų turi vykti Veisiejuose, nekilo. Veisiejų miesto parkas, jį juosiantis Ančios ežeras ir miesto gatvės – ideali vieta tokioms varžyboms.
Triatlonas – ypatingai daug fizinių jėgų reikalaujanti sporto šaka, kadangi trasoje sportininkai turi plaukti, važiuoti dviračiu ir bėgti. Lietuvos triatlono taurė susideda iš penkių etapų. Kiekviename Lietuvos triatlono taurės etape sportininkai varžosi trijose rungtyse: olimpinėje distancijoje (1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu ir 10 km bėgimas), sprinto distancijoje (750 m plaukimas, 20 km važiavimas dviračiu ir 5 km bėgimas) bei TRI–fun – pradedantiesiems skirtoje distancijoje (200 m plaukimas, 10 km važiavimas dviračiu ir 2,5 km bėgimas).  
Organizatoriai žada, kad šiemet Veisiejų etape dalyvaus daugiau kaip 200 sportininkų iš Lietuvos ir užsienio valstybių, o taip pat kviečia visus vietinius sportininkus išbandyti save TRI–fun distancijoje pradedantiesiems. Visų vietinių sportininkų lauks ypatingi prizai.
 Šių metų rugpjūčio 19 dieną 9 val. susitinkame Veisiejų miesto parke vyksiančiose Lietuvos triatlono taurės IV etapo varžybose. Azartiškas ir intriguojantis reginys bei gerai praleistas laikas gamtoje –  garantuoti. Daugiau informacijos www.triatlonotaure.lt.

 

 

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.