Lietuvos policijos dienai paminėti skirtas moksleivių krepšinio turnyras

Lazdijų rajono policijos komisariato salėje rugsėjo 27 d.  vyko moksleivių krepšinio turnyras 3 prieš 3, kuris rengiamas jau 17-ąjį kartą. Į turnyrą, skirtą artėjančiai Lietuvos policijos dienai paminėti, susirinko 21 komanda iš įvairių Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų. Jaunuosius krepšininkus sveikino ir sėkmės varžybose linkėjo Alytaus apskr. VPK Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas bei turnyro organizatorė Lazdijų PK bendruomenės pareigūnė Renata Ribinskienė.

Per 60 moksleivių, atvykusių iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų, Šeštokų, Kučiūnų, Šventežerio mokyklų bei Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos rungėsi dviejose amžiaus grupėse: jaunesniųjų (14 metų ir jaunesni) ir vyresniųjų (15-17 metų).

Jaunesniųjų grupėje pirmos ir antros vietos nugalėtojais tapo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komandos, trečioji atiteko Šeštokų mokyklos auklėtiniams. Vyresniųjų grupėje pirma ir trečia vieta skirtos taip pat Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komandai, antra – Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos krepšininkams. Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, įvairiais prizais, kamuoliais, kuriuos turnyro laimėtojams įteikė Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas G. Krasnickas bei Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas V. Valūnas.

 

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
"Lazdijų žvaigždės" inf.

Komentarai

Na va kaip gražu