Lazdijų sporto centro statybų darbai išlaiko spartų tempą: jau ryškūs vidinių pastato erdvių kontūrai

Didžiulė, įspūdinga beveik 1700 kv. metrų pagrindinė statomo Lazdijų sporto centro salė, skirta krepšiniui, futbolui ir tinkliniui, iš antro aukšto VIP zonos bei iš būsimų administracinių patalpų į ją atsiveriantis vaizdas, vėdinimo, garso aparatūros patalpos, persirengimo kambariai – visa tai ir daugybė kitų per žiemą statybininkų atliktų darbų apžiūrėjo į Lazdijų sporto centro statybvietę atvykę savivaldybės vadovai: vicemeras Dalius Mockevičius, administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė, atsakingi Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus darbuotojai. Jie, lydimi statybos darbus vykdančios įmonės – UAB „Infes“ atstovų, apžiūrėjo įrenginėjamas patalpas ne tik naujai statomame Lazdijų sporto centro korpuse, bet ir prie jo prijungtame buvusio Lazdijų policijos komisariato pastate, uždavė klausimų apie statybų eigą.  

Pildosi savivaldybės siekis dar šiais metais užbaigti Lazdijų sporto centro statybų I etapą ir kuo greičiau jį atiduoti naudoti savivaldybės gyventojams.      

Priminsime, kad iki praėjusių metų spalio pabaigos, praėjus vos aštuoniems mėnesiams nuo statybos darbų starto, UAB „Infes“ suspėjo sumontuoti pastato konstrukcijas, uždengė stogą ir iškėlė vieno statybos darbų etapo pabaigą simbolizuojantį ženklą – vainiką.  

Žiemą darbų tempai nemažėjo, nes, nepaisant nepalankių statyboms oro sąlygų, buvo galima dirbti po stogu. Per žiemos mėnesius naujame pastato korpuse buvo sudėti langai, atlikti visi grindų betonavimo darbų etapai, įrengti laiptai į antrą aukštą. Šiuo metu intensyviai dirbama abiejuose būsimojo Lazdijų sporto centro korpusuose: montuojamos šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir kanalizacijos sistemos, vedžiojami elektros tinklai.

 Lazdijų r. sav. inf.

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.