Lazdijų rajone vyks plento dviračių varžybos

Spalio 17-ają į susitikimą su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu atvyko Pro Cycling LT (VšĮ „Plento taurė“) atstovai. Vadybininkas Deividas Vileniškis pateikė pasiūlymą Lazdijų rajone surengti vieną iš plento dviračių varžybų etapą 2018-aisiais metais.  
Organizatoriai pristatė renginio idėją siekius, vykusių varžybų rezultatus. Susitikimo metu aptartas renginio formatas Lazdijuose, galimos plento dviračių varžybų trasos, data, saugumo užtikrinimas varžybų metu. D. Vileniškis pakvietė Lazdijų rajono savivaldybės atstovus prisijungti prie organizuojamo renginio. Apibendrindamas susitikimą, Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis pritarė renginio idėjai, sutiko, kad Lazdijų rajono savivaldybė ir VšĮ Lazdijų sporto centras prisidėtų prie plento dviračių varžybų organizavimo ir skirtų reikalingą pagalbą bei paramą.
Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, jo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė, Architektūros ir aplinkosaugos skyriaus vyr. specialistas Mantas Sabaliauskas, VšĮ Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius.
Iki šiol plento dviračių varžybos buvo organizuojamos mieste, tačiau dėl augančio dalyvių skaičiaus keliasi iš miestų ir ieško didesnių erdvių. Pro Cycling LT jau 8 metai organizuoja Lietuvos plento dviračių varžybas. Ruošia Lietuvos plento taurę. „Lietuvos plento taurė“ yra didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse, kuri yra organizuojama nuo 2011 metų. Lenktynės yra vykdomos trimis važiavimais, kuriuose priklausomai nuo etapo dalyvauja nuo 400 iki 600 dalyvių (Lietuvos ir užsienio). Trys skirtingos lenktynių distancijos (nuo 30 km iki 145 km) leidžia lenktynėse dalyvauti tiek dviračių sporto naujokams, tiek profesionaliems dviratininkams. Todėl tai puiki galimybė į rajoną pritraukti tiek sportininkus tiek sudaryti sąlygas aktyviai laisvalaikį praleisti Lazdijų rajono gyventojams.
 Lazdijų r. sav. ir Pro Cycling LT inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Rasa K. prapuolusi buvo. Atsirado! Ačiū merui ir Rasai K.!

Gal galėtų valdžia nusifotografuoti Lazdijuose, Kauno g. 11 ir 13 namų kieme t.y. miesto centras. Ir paskui pasireklamuoti ir pasigirti! Tik čebatų nepamirškit.

Rasa dalyvaus ir mins dzivaraco pedalus i9