Lazdijų ir Druskininkų krašto sportininkų pergalės ant tatamio

Norime pasidžiaugti dziudo klubo „Čempionas“ auklėtinių medalių gausa.

Sekmadienį dalyvavome dziudo klubo „Kario kelias“ turnyre ir parsivežėme daug patirties ir medalių.

Pirmąsias vietas iškovojo Dovydas Kelmelis, Arnas Kavaliauskas, Povilas Andruškevičius, Mykolas Jarutis, Vilius Vaitkaitis, Arnas Stonkus. Antrąsias – Tautvydas Kelmelis, Arman Gasparyan, Matas Mazutavičius, Laurynas Norkevičius, Joris Garbenčius. Trečiąsias – Pijus Andreskevičius, Ązuolas Želionis. Taip pat už gražiausias kovas ir gražiausią atliktą veiksmą parsivežėme net tris statulėles, tad dar kartą už tai sveikiname Vilių Vaitkaitį, Povilą Andruškevičių ir Arną Stonkų.

Dalis mūsų sportininkų – su mumis nuo pat mūsų klubo atsidarymo pradžios (2019 m.), kiti prisijungė visai neseniai, bet visiems pavyko parodyti, kiek yra įdėta darbo bei pastangų. Net patys mažiausieji drąsiai kovėsi ir parodė savo kovingai išugdytus charakterius. Labai ačiū vaikams už pastangas, tėveliams – už bendradarbiavimą, palaikymą ir pasitikėjimą.

Primename, kad mūsų dziudo klubas „Čempionas“ susikūrė 2019 m. spalio mėn. Dziudo užsiėmimus veda klubo įkūrėjas Mantas Labalaukis. Treneris pats nuo vaikystės aktyviai treniravosi ir mokinosi (daugkartinis Lietuvos čempionas, prizininkas, įvairių tarptautinių turnyrų čempionas bei prizininkas, Baltijos šalių žaidynių čempionas). Savo visas sukauptas žinias dalijasi su mūsų krašto sportininkais ir tikisi, kad galės išugdyti ne vieną Lietuvos ir tarptautinių turnyrų čempioną, gal – ir Pasaulio.

Dziudo užsiėmimus vykdo Lazdijuose, Druskininkuose ir Viečiūnuose.

Daugiau: SPORTINĖ APRANGA

Dziudo kubo „Čempionas“ inf. ir nuotr.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.