Bėgimo entuziastai kviečiami registruotis į ketvirtąjį Suvalkijos pusmaratonį

Šių metų liepos 21 d. Lietuvos kultūros sostinėje Marijampolėje vyks bėgimo šventė ‒ Suvalkijos pusmaratonis, į kurią kviečiami registruotis tiek sporto mėgėjai, tiek profesionalai.
Pirmasis Suvalkijos pusmaratonis įvyko prieš trejus metus. Iki tol bėgimo mėgėjai iš Marijampolės susitikdavo maratonuose Vilniuje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir vis svarstydavo, kad tokios šventės, skatinančios sportą ir sveiką gyvenimo būdą, reikia ir jų miestui. Tad suvieniję jėgas bėgimo mėgėjų klubo „Greičio blyksnis“, Sūduvos sporto centro „Sūduva“ ir „Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos“ atstovai surengė pirmąją šventę. Tiesa, tąkart ji vyko dieną.
„Kartu su pirmuoju Suvalkijos pusmaratoniu pradėjome organizuoti daugiau su bėgimu susijusių renginių. Rengiame bendras mankštas, bėgiojimus tiek dieną, tiek naktį, grūdinančias maudynes upėje. Tačiau didžiausia šventė, kurią jau pamėgo miestiečiai – Suvalkijos pusmaratonis. Galvodami, kaip jį padaryti dar įdomesnį, nusprendėme ir sugalvojome įrengti trasoje vandens arkas, kurios gaivins dalyvius liepos  21 d. šiltą vasaros rytą. Renginio metu atmosfera bus dar ypatingesnė, nes sieksime didžiausio dalyvių rekordo Lietuvos kultūros sostinėje Marijampolėje", - sako vienas iš organizatorių Mantas Žuolys.
Organizatoriai teigia, kad šios šventės tikslas –  suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas. Čia laukiami tiek miesto gyventojai, tiek svečiai, kurie galės pasirinkti bėgimo distanciją pagal savo fizinį pasirengimą: nuo 200m, 3 km,5 km ir 10 kilometrų iki didesnės ištvermės reikalaujančio tradicinio pusmaratonio, tai yra 21,098 km. Šventė vyks miesto centre, J. Basanavičiaus aikštėje.
„Net jei kol kas nesate bėgimo mėgėjas, atvykite į šventę ir tikrai puikiai praleisite laiką. Dalyviai varžysis dėl originaliausio kostiumo, gausiausio įmonės ar klubo kolektyvo, po pusmaratonio lauks spalvinga apdovanojimų šventė, daugybė įvairių pramogų, o viską vainikuos muzikos šou“, – žada organizatoriai.
Registracija internetu: www.suvalkijospusmaratonis.lt

 

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.