„Pasienio fiestoje“ – tarptautinės galiūnų varžybos

Šiandien Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi  Žydrūnas Savickas – Lietuvos sportininkas galiūnas, tituluojamas stipriausiu pasaulio žmogumi. Kartu su Lazdijų rajono savivaldybės mero pavaduotoju Audriumi Klėjumi ir Lazdijų kultūros centro atstovais aptartos Lazdijuose birželio 8 d. vyksiančios tarptautinės galiūnų varžybos „ Europos taurė 2019“.
Svečias Ž. Savickas džiaugėsi kokybišku bendradarbiavimu su Lazdijų kultūros centru ir savivaldybe bei trumpai supažindino su varžybų struktūra bei būsimomis rungtimis.
Ta vienos iš didžiausių ir įdomiausių galiūnų varžybų Lietuvoje šiais metais. Renginyje dalyvaus stipriausiai galiūnai iš Lietuvos ir Europos. Varžybos vyks laukiamiausios šventės „Pasienio fiesta“ metu. Galiūnai rungsis šešiose rungtyse.
Lazdijų r. sav. inf.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

tas db klejus visur vaidensis

Naudos jokios bile pasifotkint. Ale labai svarbus

Gal galite atsakyti, kodėl dar p. Eglė Kubilienė šalia stovi ? Ji juk " pirmyn" :)

Dabar jinai judėjime "Atgal" :))

Įdomu kaip dabar Sujeta plaus pinigus,skirtus Fiestai.Margelio juk nebėra...Vėl visas svečiū maitinimas,nakvynė "Vitrunoje"?

Sujeta jau ir prie šitų prisitrynė. Propagandą už Margelį varė, o dabar jau visko centre ir su naujais vasalais.

O tai gal ir Klejus dalyvaus galiūnų konkurse, kad labai jau ,,kažką ,, aiškino .

Gal tikrai dalyvaus. Dabar aišku, kodėl sporto centre reikalavo privilegijos, eiti į sporto salę kada tik jis nori, nors yra nustatyta lankymosi valandos, kurios galioja visiems.

Juokdariai (tiksliau - žinomas juokdarys). Tai biskį privelegijos, tai gal sporto centro darbuotojai ir sportavo už Audrių? Ar žiūrėjo margio privelegijų kaip stendą "pigų" pastatyti.... Dar ten būtų galima geriau pakrėsti ar ex pavaduotojas dar kokių dovanėlių nepaliko...

Šitas bus aršiau Margelio, jau dabar poną baisų vaidina.

O Sujeta liks savo pareigose? gal laikas ir jam užleist vietą kitam?

O ar ne laikas pasimokyti iš kitų rajonų ir savo rajono šventę pavadinti kaip šventę, o ne fiestą? Ir ne pasienio nes ne pasienio teritorijoje šventė vyksta, o rajono teritorijoje Veisiejuose ir Lazdijuose. Nauja valdžia naujai pavadinkit.

Audriau, Jums kuo didžiausios sėkmės!

kad Audrius vsada sportavo ir dabar sportuoja tai rajone ne paslaptis todėl ir sporto renginį aptaria su juo tik va Sujeta galėtų jau baigti savo kadenciją.

Pagaliau irLazdijuose bus svente,pamatys zmones pasaulinio lygio sportininkus ,o ne tik vstu lenktynes.Tik niekaip nasuprantu kodel keletas komentatoriu nuolatos A.Kleju tasko purvais.Atsibuskit pagaliau zmogenai,leiskit zmonems normaliai dirbti.Sekmes Mere irAudriau.

Suprantama, kad žmogėnams jau pavydu, kad vietoj vištų lenktynių šventėje matysim tikrų sportininkų - galiūnų varžybas. Sėkmės merei ir vicemerui mes jus palaikom.

Like už galiūnus (: