Rajono seniūnijų seniūnaičiams įteikti pažymėjimai

Lazdijų kultūros centre iškilmingai įteikti pažymėjimai ir atminimo dovanos 55 naujai išrinktiems rajono savivaldybės seniūnijų seniūnaičiams. Rajono savivaldybėje yra 61 seniūnaitiją, 6 seniūnaičių įgaliojimai šiuo metu dar nepasibaigę.
Sveikindamas kartu su seniūnais į šventę atvykusius seniūnaičius, rajono savivaldybės meras Artūras Margelis linkėjo jiems sėkmingos darbo, užsitarnauti žmonių pasitikėjimą, girdėti jų balsą bei būti nuolatiniais tarpininkais tarp rajono valdžios ir savo seniūnaitijos žmonių. Jis sakė, jog Lazdijų rajono savivaldybė buvo viena pirmųjų, kuri, įsigaliojus teisės aktams dėl seniūnaitijų steigimo, tam pritarė ir organizavo seniūnaičių rinkimus. Daugelis jų šiuo metu jau turi seniūnaičio darbo patirtį ir sėkmingai dirba.
Seniūnijų seniūnaičius į šventę atlydėjo ir pristatė seniūnai. Kiekvienas jų nepagailėjo gerų žodžių, sakė, jog seniūnaičiai yra pirmieji, kurie informuoja apie problemas bei pasiūlo idėjų jų sprendimui, jie dirba be atlygio, tačiau visuomet atlieka jiems pavestas užduotis ir dažnai patys imasi iniciatyvos. Nors beveik kiekvienas jų turi tiesioginį darbą, šeimas ir ūkius, tačiau visuomet suranda laiko ir seniūnaičio pareigoms atlikti.
Šventę paįvairino Lazdijų kultūros centro darbuotojų Valdo Krukonio ir Aidos Abeciūnaitės atliekami muzikiniai kūrinai. Po iškilmingos renginio dalies seniūnaičiai su savivaldybės meru Artūru Margeliu ir seniūnais bendravo neoficialioje aplinkoje gerdami kavą, dalindamiesi savo darbų ir tarpusavio bendradarbiavimo planais.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.