Problemos Mikniškiuose vėl tapo rajono vadovų skausmu

„Iki nelaimės – vienas žingsnis“, – dar vieną pastabą išsakė A. Riškevičius apie nušiurusią ir neapsaugotą Mikniškių vandens gręžinio elektros instaliaciją.

Šeštokų seniūnijos Mikniškių kaimo gyventojas Alvydas Riškevičius kreipėsi į „Lazdijų žvaigždę“: dažnai kaimo gyventojai turi problemų dėl vandens, kuris nereguliariai teka iš vandentiekio bokšto.

„Prisimenu, gal prieš trejetą metų buvo laikotarpis, kai mūsų kaimo gyventojai išvis negalėjo naudotis vandentiekiu, nes sename gręžinyje baigėsi vanduo. Todėl net keletą kartų tuomet kreipėmės į ką tik pradėjusią rajonui vadovauti merę Ausmą Miškinienę prašydami pagalbos. Vienąkart net buvome septyniese nuėję pas merę skųstis ir klausti, kada išspręs vandens problemą. Tokie vizitai padėjo, po kažkiek laiko buvo išgręžtas naujas gręžinys, pastatytas naujas siurblys, kuriuo vanduo buvo pumpuojamas į vandens bokštą, iš kurio vandentiekio trasomis patekdavo į mūsų sodybas“, – dėstė Mikniškių kaimo gyventojas.

 A. Riškevičius sakė, kad vėliau vėl išlindo senos problemos.

„O per pastaruosius keletą mėnesių labai dažnai ne tik iš mano, bet ir iš kitų gyventojų kranų pradėjo bėgti labai drumzlinas, purvinas vanduo, jo nei gerti, nei kitaip vartoti negalima. Pradėjau domėtis: kodėl? Nors visi informuoti apie tokią padėtį, tačiau niekas nieko nedarė. Aišku, apie tai gerai žino šiame kaime gyvenanti Šeštokų seniūnė Liana Audzevičienė, tačiau negirdėjau, kad imtųsi priemonių vandens kokybei pagerinti“, – apgailestavo A. Riškevičius.

Plačiau – K. Sukackas ,,Lazdijų žvaigždėje” (2022-02-04).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Gyventojai kreipėsi į merę kad būtų perimtas vandentiekis savivaldybės tik labai gaila savivaldybė ligšiol jo kažkodėl neperima, nors yra gyventojų prašymai pateikti.

Gal šis pilietis susimokėtų už naudojimą vandenį, nes dabar labai negražu naudojasi metų metais ir nemoka, už jį turi sumokėti senos kaimo bobutės. Jei toks protingas gal galėjo parodyt koks bėga vanduo iš krano o ne su sloikučiais lakstyt.

O vandens negalėjo užteršti ši netoliese esantys ūkiniai pastatai? Jei netenkina vandens kokybė galima įsidėti vandens filtrą ar norima kad jį kas įdėtų uždyką?

Pavasaris...

Rajono vadovai privalo dirbti žmonėms parašai surinkti beveik visi nori kad būtų senas kolūkio laikų bokštas perduotas lazdijų vandeniui o rajono valdžia kažko delsia.

Rašymas be skyrybos ženklų,tai tas pats kaip oro "pagadinimas"viešoje vietoje ir dar su garsiai.

Ot laikai atėjo tik viską duokit , padarykit, rėksiu, skūsiesiu, šmeišiu, ..... gal reikėjo parodyt Zitai koks vanduo iš krano bėgo, kodėl neparodė? Gaila žmonės prarado suvokimą, pagarbą .

O gal netoliese esantis daržas užkrečia vandenį?

Pasiimk dalgį ir apipjauk vandeniu tai naudojiesi.

Šis žmogus neturi ką veikti tai laksto ir įsivaizduojamus vagis gaudo, jam vertėtų i ligoninę kreiptis , gal jie dar padėtų.

O gal jums į ligoninę reikia. Tvarka turi būti o ne kas ką nori tas tą daro, žinau šitą situaciją tai kaime nors vienam rūpi žmonių gerovė o kiti ir savo šešėlio bijo

We will teach you how to earn $ 7000 per hour. Why?<br> <br> We will profit from your profit.https://go.binaryoption.ae/FmUKhe<br> <br> <br> <br> my web-site ... <a href="https://go.bestforexrobots.uno/NeZNww">banc de swiss binary options</a>

Lietuvių liaudies patarlė byloja kad kiekvienas kaimas turi savo ............ .

Dėl šio asmens jau buvo kreiptasi į policiją ir merę? Kiekvieną pavasarį tas pats kartojasi, nors vanduo bėga ir niekas jo niekada nevagia. Medžiai sužalotos ir kriminalas baigsis.

Gal braškes trašuoja tai į bokšta nuteka o paskui pats rėkė?

Kažin ar šis asmuo gyvenime ką nors dirbo?

Nemanau. Tokias tik iš posto salint

Gyvenkim iš pašalpų. Dabar tokie laikai.

Dirbo ir visą gyvenimą dirbo. Ir dabar stengesi savo kaimo žmonėms švarų vandenį iškovoti ne taip kaip kiti bijo patys savo šešėlio. Vanduo rudas, rūbų skalbti neįmanoma,gadinasi buitinė technika nuo tokio vandens,reikia džiaugtis kad šis žmogus galvoja ne tik apie save bet ir apie kitus

Manau,kad ir nesiims jokių veiksmų. Butu norėjusi būtų seniai padarius

Ne tau spresti, visi veiksmai padaryti . Dabar tik savivaldybė turi perimti. Ir perduoti vandentiekiui. Vanduo bėga, daugelis patenkinti o jis mokėt nenori todėl ir kvailoja.

Tegul susimoka pirma tie kurie tą vandenį naudoja kitoms reikmėms,knisat protą visi labai protingus vaidina,besmegeniai, žmogus stengesi kad vanduo būtų švarus ir naudojamas,tai tegul susimoka ir tie kurie ale tą vandenį jungtinėje

Tegu susimoka už sunaudotą vandenį, dabar pensininkės turi už jį apmokėti geda. Policija turėtų nubaust baigtusi žmonių puldinėjimai. Darbo neturi tai laksto po kaimą. Tuoj policininką vaidint pradės.

Jeigu nori vandens kokybę pasigerint nusipirk filtrus, sovietų laikai baigėsi .

O aš galvoju, o ko taip žmones projį vis eina ? Ą turbūt vandens atsigert iš to stiklainiuko? Vanduo bėga , nekelia triukšmo o susimokėk už paslaugas.

Ale tai benius gyrėsi, kad sutvarkys šitą reikalą. Matyt, kad moteriškės jau neklauso

Koks čia nupiepėlis prie "A.Baranausko "Klėtelės"?

Labai Daila taikliai parašė susimokėti už vandenį, nes šulinio neturi. Vasarą nelaistyk braškių . Baik visus skundas. Kaimui gėda dėl tavęs.

Kaimui gėda turi būti dėl to kad bijo žodį ištarti, bailiai visi o vandens švaraus tai nori. Kas braškias laisto kas daržus o kas savivaliauja vandeniu ir deda nežinia kur. Žinau puikiai šitą situaciją ir kaime tam teko būti tad nepasakokit pasakų

Nu geras Daila gerai pastebėjo kad tie policininkai ir pas Alvydą užsuktų, pasižiūrėti kuo užsiima. O gal ir baudą uždėtų del neteisingo jų iškvietimo taip papildytų biudžetą nevienu tūkstančiu eurų.. Daro gėdą kaimui, nes jis pats jos neturi.