Prezidentūroje apdovanotos geriausios Lietuvos seniūnijos

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos šimtmečiui skirto nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ laimėtojus. Prezidentė globojo šį konkursą.
Pasak šalies vadovės, valstybės atkūrimo šimtmetis paskatino atsigręžti į seniūnijas, kurios yra arčiausiai žmogaus, geriausiai žino, ko jam reikia. Kartu tai ir proga įdėmiau pasižvalgyti ir pamatyti, kiek seniūnijose vyksta visai Lietuvai reikšmingų dalykų.
Šis konkursas dar kartą įrodė, kad negali būti užmirštų, nepastebėtų vietovių, nes visur atsiranda tikrų asmenybių – žmonių, kurie imasi atsakomybės už savo bendruomenes.
Šalies vadovė ypač džiaugiasi seniūnijomis, kurios sugeba pasirūpinti savo žmonėmis, labiausiai reikalingais dėmesio, o kartais ir pagalbos grįžti į gyvenimą.
Sveikindama konkurso nugalėtojus, Prezidentė linkėjo išlikti pilietiškiems, kūrybingiems ir tęsti gražius darbus, nes seniūnijų lygiu vykstantys pokyčiai gražesnę, saugesnę, labiau bendruomenišką padarys visą Lietuvą.
Konkursu, kuris organizuotas šimtmečio proga, siekta skatinti seniūnijų aktyvumą, vienyti gyventojus pozityviai veiklai, stiprinti dėmesį socialinėms žmonių reikmėms, motyvuoti vietos savivaldą. Vienas iš vertinimo kriterijų buvo seniūnijos pasirengimas spręsti socialines problemas ir įsitraukimas į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ veiklas.
Iš daugiau nei pusės tūkstančio Lietuvos seniūnijų paraiškas konkursui pateikė 67, laimėtojomis išrinktos 13 seniūnijų.
Prezidentūroje vykusioje ceremonijoje apdovanotos Trakų rajono savivaldybės Aukštadvario seniūnija, Šilutės rajono – Rusnės, Šakių rajono – Lukšių, Biržų rajono – Vabalninko, Joniškio rajono – Kepalių, Raseinių rajono – Betygalos, Kauno miesto – Panemunės, Marijampolės savivaldybės – Liudvinavo, Druskininkų savivaldybės – Viečiūnų, Šakių rajono – Griškabūdžio, Lazdijų rajono – Seirijų, Kauno rajono – Zapyškio ir Jurbarko rajono Viešvilės seniūnijos.
Prezidentės spaudos tarnybos inf.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Sveikinu seirijiškius ir juos būrusią gerbiamą Č. Šmukštienę, džiaugiuosi, kad ne pirmą kartą Seirijai buvo pastebėti ir įvertinti. Linkiu, kad šiai aktyviai bendruomenei dar ne kartą pavyktų pralenkti vakarykščius save.

Ot jau tik jau ne būrusią, o skaldžiusią pasiklauskit seirijiečių.

http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Buy Prednisone <a href="http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/">Prednisone Without Dr Prescription</a> syx.vikr.lzvaigzde.lt.lko.pl http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone Online <a href="http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/">Buy Prednisone</a> yvu.topf.lzvaigzde.lt.qxx.zy http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

Maladec seniūnė iš šiūkšlyno ir apleisto miestelio matom gražų , širdžiai malonų vaizdą. Taip ir toliau miela seniūne laikykit vadžias savo rankose , neklausykit visokių paskalų. Man tankiai tenka pravažiuot pro miestelį , kapines niekur taip nėra gražiai sutvarkyta kaip Seirijuose . Ir asmeniškai teko bendrauti , labai maloni moteris -patars , padės bėdoje.

kad ir kiek begirtumėt seniūne ji nedirba ir jau nedirbs, o jaunai seniūnei linkim sėkmės ir ne tik gėles matyti, bet ir žmones nes kad tuštėjo miestelis niekam tai nerūpėjo.

Taip tikrai Seirijai blizga dėka Česlovos, na o Nijolė negali susitaikyti,kad dirbdama pati seniūnė nieko gero nuveikti nesugebejo.

ko gero N. per du metus dirbdama daugiau žmonėms nuveikė nei Č. per aštuoniolika metų nes ji rinkimuose kiek besistengė, bet dauguma žmonių buvo N. pusėje.