Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos vizitas Lazdijuose: naujų patalpų apžiūra ir įvertinimas savivaldybės merei

Šiandien Lazdijuose lankėsi policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Vizito tikslas – aplankyti Lazdijų rajono policijos komisariato darbuotojus ir apžiūrėti renovuotas policijos komisariato patalpas. Šios patalpos – tai vienas projekto, kurio metu, sujungus erdves ir pristačius priestatą, iškils modernus Lazdijų sporto centro pastatas, etapų. Jis jau užbaigtas.
„Džiaugiuosi, kad bendradarbiavimas su Lazdijų rajono savivaldybe virto akivaizdžiu rezultatu. Tai pavyzdys likusioms savivaldybėms, kaip kalbantis galima surasti tinkamiausią sprendimą. Šios patalpos pareigūnams yra labai svarbios, nes tik turint geras sąlygas darbe galima visas jėgas atiduoti siekiant geriausių rezultatų“, – kalbėjo Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.
Pasak merės, komisariatą buvo planuojama iškelti iš Lazdijų, paliekant tik budėtojų dalį ir mobilias patrulių brigadas. Būtent tuomet ji kreipėsi į policijos generalinį komisarą Renatą Požėlą ir pasiūlė  palikti komisariatą rajone, pažadėdama už tai prisidėti tiek prie patalpų išlaikymo, tiek atitinkamai pagal galimybes finansuoti ir prevencines programas, kuriomis būtų didinamas visuomenės saugumas ir viešosios tvarkos palaikymas. Buvo rastas bendras sutarimas. Šiandiena įrodė, kad sprendimas buvo įžvalgus. Ištikus migrantų krizei ir neturint rajone policijos komisariato, gerokai didesnis iššūkis būtų buvęs ir savivaldybei, ir pareigūnams, ir Kapčiamiesčio bendruomenės žmonėms.
Savivaldybės merė Ausma Miškinienė, naudodamasi proga, dar kartą padėkojo policijos generaliniam komisarui Renatui Požėlai už priimtą Lazdijų krašto bendruomenės žmonėms naudingą sprendimą. Padėką policijos generaliniam komisarui merė Ausma Miškinienė įteikė už tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimą ir svarų indėlį užtikrinant Lazdijų rajono gyventojų saugumą COVID-19 pandemijos ir nelegalių migrantų krizių valdymo metu.
Po viešnagės Lazdijų rajono policijos komisariate, generalinis komisaras Renatas Požėla lankėsi rajono savivaldybėje, kur susitiko su rajono savivaldybės tarybos nariais. Jis savivaldybės merei Ausmai Miškinienei įteikė padėką už bendradarbiavimą su Lietuvos policija ir sėkmingai atliktą vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesą. Už konstruktyvų bendradarbiavimą dėkojo visiems savivaldybės tarybos nariams. Jis pažadėjo, kad Lazdijų policijos komisariatas bus nuolat stiprinamas, o darbuotojų skaičius Lazdijuose tik didės. Policijos komisariato dovanomis – sieniniais 2022 metų kalendoriais buvo apdovanoti visi rajono savivaldybės tarybos nariai.
Lazdijų policijos komisariato patalpų remontas kainavo daugiau nei 220 tūkstančių eurų. Iš jų 200 tūkst. eurų skyrė Policijos departamentas, 24 tūkst. eurų – Lazdijų rajono savivaldybė. Šiuo metu renovuotomis patalpomis naudojasi Migracijos departamentas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Lazdijų rajono policijos komisariatas, Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, Lazdijų sporto centras, Lietuvos šaulių sąjunga ir Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

mere apdovanojo pozela..... pozela apdovanojo mere ,,, įteikė padėką už bendradarbiavimą su Lietuvos policija ir sėkmingai atliktą vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesą. Už konstruktyvų bendradarbiavimą dėkojo visiems savivaldybės tarybos nariams,, ,, įteikė už tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimą ir svarų indėlį užtikrinant Lazdijų rajono gyventojų saugumą COVID-19 pandemijos ir nelegalių migrantų krizių valdymo metu,,

Merė apdovanojo Požėlą, Požėla-merę :)))). Būtent!

Siaubo kambarys ir jo berazumiai gyventojai!

Švenčių proga labai gražu

aha ir dar sakysite nepolitizuota kalba buvo?

Nuovados apžiūra senam komisariate.

Kam tas apsimetinėjimas ir tos kaukės?

Padėkojo ? Už ką - kad padedamas Skvernelio panaikino Lazdijų pasienio rinktinę, del ko nemažai profesionalių pasieniečių, Lazdijų raj. gyventojų, pasitraukė iš tarnybos! Tuo pačiu rajono gyventojai prarado darbus, smulkusis verslas neteko pajamų ( maitinimo įstaigos, parduituvės, autoservisai, degalines ir kitos įmones...) ir Kt . Galima mulkinti visuomenę, kuri nieko nežino, bet ne tuos kurie realiai mato kas vyksta .... čia vadinama regionų gaivinimas ...

Taip tai merei visko pavydi, kad net juokas ima. Jūs gi jos vietos neuzimsit.

neuzims,bet plojus matyt lengviau pasidaro...taip sakant toks suniskas inkstintas

Tik visišką debilą gali imti juokas. Nebent galima juoktis tik tada, kai ašaros baigėsi.

Neužims jos vietos tikrai nieks nes Seirijų bufetas padavėjos jau ketvirti metai kaip laukia.

Net nenervuokit. Šita neužauga kvaiša, sužlugdė ankstesnės kadencijos projektą dėl naujo sporto centro pastato. Jos kvaila fantazija policijos pastate įrengti sporto centrą niekada nebus įgyvendinta. Savivaldybė pati finansiškai to nepatemps, o vyriausybė tam pinigų neduos. Nei viena vyriausybė. Turės Lazdijai sporto salę, kaip Lietuva turi nacionalinį stadioną. Pirmyn kvailiai, permainų ištroškę, per ateinančius savivaldos rinkimus, balsuokite už dar vieną stagnacijos, makaronų kabinimo ir jūsų durninimo kadenciją.

jus savo intelekto lygi labai puikiai atskleidete komentare,isterikine paranoja ir bipolinis sutrikimas.....

Savo ,,entelektą" internete įgijai, ar Bobrovas suformavo?

Gal intelektą ? :) :) :)

Ten būtent bipolinis ,,entelektas". Jei kabučių neįžiūrim, akinius užsidedam.