Paskui A. Margelį konservatorius paliko daugiau kaip 200 narių

A. Margelis.

Kaip teigiama delfi.lt portalo išplatintame naujienų agentūros ELTA pranešime, prie Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio iniciatyva įkurto nepartinio visuomeninio judėjimo „Pirmyn! Kartu mes galime” jungiasi vis daugiau bendraminčių. Daugelis jų - ilgus metus buvę aktyvūs Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Lazdijų skyriaus nariai, pastarosiomis dienomis atsisakę narystės partijoje.
Iki šiol TS-LKD Lazdijų rajono skyrius buvo vienas didžiausių Lietuvoje, pastaruosius dvidešimt metų turintis daugiausiai atstovų Lazdijų rajono savivaldybės taryboje. „Kuriame ne politinėmis partijomis nusivylusių, o bendrų vertybių vienijamų žmonių judėjimą, kuris atviras iniciatyviems, kūrybingiems žmonėms, norintiems ir galintiems dirbti Lazdijų krašto ir jo žmonių labui”, - sakė naujojo judėjimo įkūrimo iniciatorius, Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis, pasitraukęs iš TS-LKD gretų.
Kartu su juo narystės partijoje atsisakė Lazdijų skyriaus, kurio ilgamečiu pirmininku buvo A. Margelis, pirmininko pavaduotojai, daug kitų šią partiją rajone kūrusių ir jos veikloje keliolika metų dalyvavusių skyriaus narių. Daugelis jų jungiasi prie liepos pradžioje įkurto nepartinio judėjimo, kuriame šiuo metu jau yra daugiau kaip 200 narių. Lazdijų rajono savivaldybės meras iš konservatorių partijos gretų pasitraukė išsiskyrus jo ir naujosios partijos vadovybės pozicijai ir požiūriui į vertybes. „Jaunosios kartos politikams pamatinės vertybės, matyt, nebėra tokios svarbios, kokios jos buvo pirmajai nepriklausomybės laikų politikų kartai. Šiandien į pagarbą žmogui, atsakomybę už savo veiksmus ir žodžius, kartų bendravimą labiau žiūrima per savo asmeninės svarbos, asmeninių ambicijų prizmę”, - kalbėjo judėjimo „Pirmyn! Kartu mes galime“ lyderis A. Margelis. Nepartinį judėjimą jis įkūrė kartu su steigėjų grupe, patvirtinusia judėjimo įstatus. Judėjimo veikloje gali dalyvauti tiek partiniai, tiek nepartiniai asmenys.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Drąsa -viena iš aristokrato savybių

Lazdijų durnių šaika

Ir visi kaliukai iš paskos...

išėjo giminės,pijokai ir artimieji.Ir dar tie kurie postus turi. Būtų gerai kad pasiskelbtų savo pavardes, kad daugiau žmonės už tokius nebalsuotų.Gerai kad viskas taip baigėsi.Gal po kitū rinkimų ir eiliniais lazdijiečiais kas nors pradės rūpintis

Matot kiek saviškių įdarbinta. Dar likę kiti nežino kokius antpečius dėti. Dar galvoja:)))

Nenugalimasis Lazdijų drakonas.Jo giminė visa sudarbinta, turi daug "šunelių", kurie klupsti eina paskui jo uodegą.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/konservatoriu-lazdiju-skyriu-paliko-apie-80-nariu.d?id=75202280

Delfyje 80 narių, o rajoniniuose laikraščiuose 200. Melu toli nenueisit.

Pirmyn Pakalikai! Kartu galit!

Dar palinkesiu visiems susest i autobusus ir palikt Lazdiju r., ir daugiau niekada nesugrizt!!!

O kur dėtis bestuburiams nemokšoms? Neisi paskui, dar atleis iš valdiškos įstaigos už minimumą :)

Yra toks filmas "Margi, pirmyn".

Greičiau Klejus taptų meru ir viską sustatų į savo vėžes

Nejuokinkit jūs su tuo Klėjum, jau jo era baigėsi, tegul jis eina toliau vadovaut statyboms. daugiau niekam ir netinka,

pritariu lazdijokui nes klijus tik judzei pora tinka gali plytas nesiot

Klėjus dar grįš. Bet Margelis kam vadovaus su dvylika klasių????

Ne Margeliui apie vertybes kalbėti kai jo vertybės tik materialinės. Jo judėjimas tai giminės ir biznio broliai kuo toliau nuo tokio judėjimo.

Vertybės aiškios... Paskaitykit, šios dienos žvaigždės poziciją ir bus aišku!