Opozicija paliks rajono gyventojus be kalėdinių renginių?

Ietys laužomos dėl lėšų renginiams.

Opozicija ir dalis valdančiųjų merę kaltino tyčia nekvietus tarybos posėdžio, kuriame turėtų būti svarstomas ir teikimas Saulių Petrauską patvirtinti savivaldybės administracijos direktoriumi.

Tačiau ietys laužomos ne tik dėl to – nesutarimai lydi rajono biudžeto tikslinimą, kurio parengtą projektą Biudžeto ir finansų komitetas pakoregavo pagal frakcijų siūlymus, o pastarieji esą nepatinka merės vadovaujamai Demokratų sąjungos frakcijai.

„... Merei nepatinka, kad komitete nusprendėme neskirti lėšų renginiams, nes metų pradžioje buvome skyrę savivaldybės administracijai 100 tūkstančių eurų, ir jie visi jau išleisti neaišku, kokiems renginiams ir kaip. Dabar merė bando graudenti, esą tarybos opozicija paliks rajono gyventojus be kalėdinių renginių, tačiau tai yra netiesa...“ – sako opozicinės konservatorių frakcijos taryboje seniūnas Audrius Klėjus.

Pati merė tokius kaltinimus...

Plačiau – V. Danauskienė naujausioje „Lazdijų žvaigždėje“ (2022-11-04).

Nuotr. iš redakcijos archyvo.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Dieve, dieve... Kokia valdžia, gėda! Nieko kito negirdėti tik pykčiai, apkalbos...nieko keisto kaip tokie "politikai" nieko nebaigę valdo mūsų rajoną

Tikra tiesa. Net koktu skaitant...

Ką išsirinkom tą ir turim! Nerūpi jiems rinkėjai. Nors prieš šventes nesiriekit!!!

Kokie pykčiai, kokios apkalbos? Jei tarybos nariai iš valdančiųjų reikalauja atsakingai elgtis ir nešvaistyti biudžeto lėšų, tai jau pykčiai? Rajoną valdo merė, baigusi kažkokį aukštąjį. Net viceministre kurį laiką padirbėjo. Nors kaip matome, kultūros, tolerancijos ir sąžiningumo tai nedavė.

Čia jau liga! Tai kiek kainavo vienos "gražuolės" piaras per 4 metus? Milijoną pasiekė ar dar ne?

Rajone pilna šaunių kolektyvų, kapelų , tik leiskite jiems pasireikšti. Bus super kalėdos. O ir kultūros centras privalo padirbėti ir parodyti ką sugeba nereikės nė tūkstančių.

Centro vadukas tik žiūri asmeninių interesų. Lazdijuose jaunimui ir ne tik, aplamai nėra organizuojamos jokios kultūrinės veiklos. Kultūros centro direktorius "kultūringai " perkelia net Oninių šventę į savo sodybą, kad pasipinigauti... Liūdna..., kai tokie veikejai daro "kultūrą

Jei dėl Oninių šventės vietos perkėlimo yra tiesa, tai jau virš cinizmo.

Tik užvardinai ,,kultūros" ar kultūringą vaidini? Tai bent jau dėl Oninių šventės nemeluok. Prelomciškės piliakalnis prie Dusios ežero, prie kurio tradiciškai švenčiamos Oninės, yra priešingame ežero krante, nei kultūros direktoriaus sodyba.

Tai kuo remiasi tokie rašeivos, kad rašo visiškas nesąmones? Ar ne laikas įvesti privalomą komentatorių registraciją!

tai, kad čia nesimato jokio riejimosi, tiesiog mūsų išrinkti atstovai pareiškė nuomonę dėl nevaldomo pinigų švaistymo renginiams ir piarui. Teisingai daro, turime mes žinoti kas vyksta.

Kodėl viskas tik Lazdijų miestui, o kaimai bųna pamiršti.

Seniūnaičiai gauna atlyginimus kas mėnesį ir gali ir turi prisidėti prie kaimų puošimo. Kam mėtomi pinigai?

O tai ką kultūros darbuotojai veiks jei seniunaiciai sventes organizuos?

privaletu ir zmonems namuose papuosti eglute ir dovaneliu parupinti

Už pinigus ir didelius, visi geba suorganizuoti: užsakyti, pasamdyti, dabar lai pasuka galveles kaip su minimaliomis išlaidomis šventėes surengti ... Sėkmės darbuojantis...

Būtent pasidomėkite iš kokių pinigėlių turi padaryti šventes kaimukuose. Kiek viršininkas "išrašo"

Šventė bus visiems rajono gyventojams kai baigsite vienas kitą šmeižti.

Pokario laikais, net ir po Stalino mirties, vaikai naujametines dovanėles ruošdavo sau patys namuose su užrašyta pavarde, klase ir nunešę auklėtojoms jas atiduodavo. Naujametinės šventės metu Died moroz (senis šaltis) iškilmingai įteikdavo dovanėlės savininkui. Taip buvo...

Vardan lovio trūksta pinigū savireklamai,tai nori paskirti kultūrai ir per ten pasipuikuoti,bet manau visi jau suprato,kad reikalinga spausti furijoms stabdžius.

Nerašykite nesąmonių, kad nevyksta renginiai jaunimui. Atsidarykite "Lazdijų kultūros centro" svetainę ir pamatysite, kiek ir kokie renginiai vyksta jaunimui, "senimui" ir vaikams. O ir visuose rajono kultūros namuose gausu gražių, turiningų renginių. Reikia išlįsti iš savo malkinės, nueiti prie skelbimų lentos ir perskaityti, kas parašyta. Žinoma, jei esi beveik beraštis...

Gerbiamasis nueikite netik prie skelbimų lentos bet užsukite ir į kultūros sales kai tie renginiai organizuojami, tuščios salės renginių nerasta arba prasto lygio, gal mažiau tų salių ir renginių o palikti tik rajono centrinę salę. Ir dar kodėl ponas sujeta su Malinauskienė net nesugebėjo papuošti kultūros namų kiemelio halovino dieną? Gal tingi o gal jau laukia naujo Mero? Matosi kultūroj sąstingis ir išsisėmimas....

Kvaitulį, gal gali įvardyti kas per šventė helovynas, kodėl to proga kažkas kažką turi puošti?

Supratau kad pirmyn pairo dabar visi bus krikščionimis.sugriaus ir šią Partiją?

Ramybės visiems... Neliks gyventojai be eglutės tikrai, ji bus tiesiog kuklesnė ir natūralesnė...kas kaltas, kad 100 tūkst., buvo išleisti neaišku kur.. Netiesa, kad opozicija ketina palikti gyventojus be renginių, eglutės ir pan.

Papuošta bus ta eglutė, tik ne su aukso dulkėm, o su sidabro. Renginių ir dovanėlių vaikams tikrai manau bus.

Nemanyk o varyk puošt.