Nustebintas: „Bitininkų rajone – nemažai, iš ko rinktis turėję“

Tokio įvertinimo D. Gervelis (dešinėje) nesitikėjo.
Lazdijų r. sav. nuotr.
„Per konkurso „Metų ūkis 2025“ apdovanojimo ceremoniją nominaciją „Bitininkystės puoselėtojas“ iš savivaldybės tarybos nario Manto Valukonio rankų gavo Lazdijų seniūnijos ūkininkas Deimantas Gervelis. „Deimantinio bityno“ įkūrėjas, savo bityną paskirstęs į dvi dalis – kaip pats sako, bitininkaujantis abiejose Lazdijų miesto pusėse: Buktos kaime ir Lazdijų kaime.
Iškart sako, jog tokio įvertinimo rajono mastu nesitikėjęs, mat, anot jo, bitininkų rajone tikrai yra nemažai ir iš ko rinktis tikrai turėję.
Per tiek metų buvę ir labai gerų metų, kai kada ne tokių, bet ūpas bitininkauti niekur nedingo. „Šiemet net supykdė, bet nežadu mesti bitininkavimo“, – prisipažįsta.
Autorius:
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai
O tai Valukonis irgi
nesuprantu kodėl vos ne