Net „Pepco“ neišgąsdino R. Markinienės: pradėjo prekiauti ir maisto produktais

R. Markinienė: ,,Vokiškų prekių kokybė ir skonis ženkliai geresni.”

Rasos Markinienės, parduotuvės „Džiaugsmas piniginei“ savininkės, neišgąsdino „Pepco“ atidarymas Lazdijuose – verslininkė pradėjo prekiauti dar ir maisto produktais.

Dvi algos ir Kalėdos

„Aišku, iš pradžių lyg ir gąsdino tas „Pepco“ atėjimas į Lazdijus, nes jų kainos – išties patrauklios. Bet klientai atsirenka, kas jiems geriau“, – teigia Rasa.

 

R. Markinienę pakalbinau kelyje namų link - grįžta iš Lenkijos su kalėdinėmis prekėmis: „Jau prasideda kalėdinė prekyba. Girliandos domina žmones, šventinės dekoracijos – visi puošybos elementai.“

Sako, kad lazdijiečiai jau ieško ir dovanų Kalėdoms: „Su vyru juokiamės, kiek čia beliko iki tų Kalėdų – dvi algos.“

Parduotuvės „Džiaugsmas piniginei“ klientai galės dovanoti savo artimiesiems ir valgomų dovanų.

„Iš pradžių ne maisto prekėmis pabandžiau prekiauti, o angliška ir vokiška buitine chemija. Jau ne kartą įsitikinta, o ir nuo senų laikų, kas naudojo bent kartą, visi žino, kad šių šalių produkcija tikrai geresnė, kokybiškesnė nei mūsiškė. Siūlyti vokiškų prekių net nereikia, patys klientai ieško, noriai perka“, – patikina pašnekovė.

Ir tik paskui pabandė pasiūlyti pirkėjams ir vokiškų maisto prekių. „Vokiška kava – superinis dalykas, kaip ir angliška kakava. Dar pasiūlėme saldumynų. Šie produktai visai kitokie nei pas mus siūlomi. Vokiškų prekių kokybė ir skonis ženkliai skiriasi nuo mūsiškės, iškart pasakysi, kad ir kava kitokia, o ir kiti produktai – tikrai geresni, tad aš labai norėjau pasiūlyti pirkėjams šių šalių produkcijos“, – aiškina ji.

Sako pabandžiusi „susiveikti“ leidimą prekiauti maisto produktais, o tai, anot jos, tikrai nebuvo lengva, tačiau vis tik pavyko.

R. Markinienei kartais atrodo, jog į Lietuvą atkeliauja bet kas. Tiesa, ji netvirtina, kad prekybos centruose, kitose parduotuvėlėse prekės tik prastos kokybės – yra ir labai gerų, kokybiškų. Tačiau geriausias barometras tam nustatyti – klientai: jie geriausiai žino, kuri prekė jiems tinkama, kokybiška, gera, kurios jie ieško, nori įsigyti, kartą išbandę ateina pirkti vėl.

Klientų turi ne tik Lietuvoje

Parduotuvės savininkė sako, kad turi nemažą klientų ratą ne tik Lazdijuose, bet ir visoje Lietuvoje, net užsienyje: „Ko reikia, žmonės perka, užsisako.“

Rasa praeitą savaitę buvo išvykusi į Vokietiją, ieškojo naujų tiekėjų. Sako, paieškos buvo sėkmingos. Tad „Džiaugsmas piniginei“ klientai galės įsigyti dar daugiau vokiškos kokybės prekių. „Ir angliškos, nes ir ten vis vykstu, ieškau kokybiškų prekių prieinama kaina“, – priduria ji.

Atkreipia dėmesį, kad parduotuvėje yra ir lietuviškų prekių. „Prieskoniai lietuviški. Kodėl pas mus juos perka? Todėl, kad siūlome už gerą kainą. Tereikia įsigyti didesniais kiekiais, pvz., pusę kilogramo. Pusė kilogramo prieskonių kainuoja 4–5 eurus. O tai tikrai apsimoka. Prekybos centruose prieskonių kiekiai nedideli, o kaina nemaža“, – aiškina ji.

Patikina, lietuviški prieskoniai – tikrai geros kokybės, tą garantuoja.

Išduoda paprastą taisyklę, kurios griežtai laikosi: „Kokybė, skonis ir gera kaina.“ Tai jos verslo auksinė taisyklė, kurios dėka geba prisitaikyti prie susiklosčiusių sąlygų ir savo verslą sėkmingai plėsti. Tiesa, Rasa neslepia – jos klientai labai sąmoningi ir už kokybę pasirengę sumokėti gal kiek daugiau. „Bandome kainomis laviruoti, kad būtų prieinama“, – teigia verslininkė.

R. Markinienė patikina turinti daug planų. „Svarbiausia, kad būtų sveikatos, o noro dirbti yra“, – teigia verslininkė.

Dineta Babarskienė, ,,Lazdijų žvaigždė”, 2023-11-10

 

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.