Neapsigaukite Seinų turguje, kuris šurmuliavo skambant akordeono muzikai

Šįkart Seinų turgus pasitiko linksmai: vienas po kito muzikantai išbandė, kaip gi groja turgun atvežti instrumentai. Ir, rodos, viskas atgijo, ir prekeiviams prekyba geriau ėjosi, pirkėjai lyg kokio linksmumo pagauti daugiau pirko.

Lietuviai pirmiausia suka į turgų. Čia apsiperka ir tik paskui stabteli vietiniame prekybos centre. Tik šįkart, kaip sakė sutiktos moterys, apsigavo. „Daržovių prisipirkome turguje, o prekybos centre, pasirodo, pigiau. Ir kalafiorai, ir agurkai pigiau, mat 50 procentų akcija. Žiūrėkite, čia kalafiorai po 5 zl (1,18 Eur), o turguje 8 zl (1,89 Eur), agurkai turguje irgi brangesni, po 6 zl (1,42 Eur), čia 4 zl (0,94 Eur)“, - rodydamos į kainas kalbėjo jos. Ateityje, sakė, daugiau nedarys tokios klaidos ir nesigriebs pirmiausia apsipirkti turguje. „Reikia labiau apsidairyti ir tik paskui pirkti“, – įsitikino.

Turgus kvepia braškėmis. Dažnas pagal tą kvapą ir suka pirmiausia prie braškių ir stoja į eilę, mat tenka luktelti: tiek norinčių paragauti šių uogų. „Visi pasiilgę šviežienos: ir šviežio medaus, ir bulvių, ir braškių“, - tokios kalbos sukosi bestovint eilėje.

Perkamiausios prekės turguje braškės ir trešnės. Braškės, aišku, populiaresnės. Kaina, rodos, pirkėjų visai negąsdino…

Plačiau – D. Babarskienė naujausioje „Lazdijų reklamoje“ (2024-06-11).

Autorės nuotr.
Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.