Medituojanti kirpėja labiau pasitiki Dievo planu nei savo

A. Kūlokienė pradėjo naują veiklą.

Kalbinu itin įdomią moterį – Agnę Kūlokienę. Štai kaip gražiai Agnė pasakoja apie savo šeimą: „Su Vyru Kęstučiu esame trijų vaikų tėvai. Dviejų studentų sūnų ir pagrandukės devynmetės dukrytės. Gyvename vyro tėviškėje Verstaminuose. Gimiau Varviškės kaime. Mano tėvai kilę iš Sapiegiškių kaimo, kuriame šiuo metu ir gyvena. Man Lazdijų kraštas yra labai brangus, svarbus ir gražus. Ypač Sapiegiškiai. Čia, pas dziedulius Kamarūnus ir tėvukus Petrauskus, augau, leidau vasaros ir žiemos atostogas, savaitgalius. Išlikę labai mieli prisiminimai. Savo Tėvus aplankau gana dažnai, jeigu reikia pagalbos, kartu kažką veikiame, taip pat švenčiame gimtadienius, vardadienius. Visi kartu su tėvais ir brolių šeimomis praleidžiame didžiąsias metines ir kalendorines šventes.“

– Esate neeilinė asmenybė. Kodėl taip sakoma būtent apie Jus?

– Kodėl ir kuo esu neeilinė asmenybė, reikėtų ir paklausti tų žmonių. Manau, kiekvienas žmogus žemėje yra savitai neeilinė asmenybė.

– Jūsų profesija – pašaukimas, svajonė ar sistemingai to siekėte?

– Savo profesiją pasirinkau iškart baigusi vidurinę mokyklą. Dar vaikystėje mėgau šukuoti ir pinti plaukus. Keletą metų esu dirbusi manikiūrininke, o kirpėja – 23 metus. Profesinius pagrindus gavau gana silpnus, tad tai, ką gebu šią dieną – sistemingai pasiekta stebint, analizuojant, klystant. Besimokant iš klaidų, kursuose, seminaruose, praktiniuose mokymuose.

– Žinau, kad įgyvendinote seniai puoselėtas idėjas. Kas vyks naujose erdvėse?

– Prieš kelerius metus pradėjau puoselėti mintį apie pokyčius. Vis tik 19 metų išdirbau vienoje vietoje. Kartu užsimezgė pradžia naujai veiklai – meditacijoms vesti. Pernai, antroje metų pusėje, tai tapo realybe. Mano sumanymą labai palaikė ir finansavo pastato šeimininkas Zigmas Karalius, remonto darbus atliko vyras Kęstutis ir kiti meistrai. Nemažai asmeninių lėšų investavau ir pati. Tad jau kelis mėnesius džiaugiuosi dirbdama naujose, jaukiose, šiltose, šviesiose patalpose. Visiškai atnaujinome darbo vietą grožio paslaugoms ir kartu įrengėme nedidelę erdvę meditacijoms ir kitokioms įvairioms veikloms: vakaronėms, susitikimams ir pokalbiams, ramiems gimtadienių paminėjimams, pižamų vakarėliams, jogai ir t. t.

Plačiau – šios savaitės „Lazdijų reklamoje“ (2024-02-06).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.