Komisijos pirmininkė J. Kurauskienė: „Bendruomenės apstulbino – paprašė net 112 tūkst. savo užmojams“

J. Kurauskienė: „Skaityti kai kurias paraiškas buvo tikras malonumas.“

Lazdijų rajono savivaldybės nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų projektų, finansuojamų iš savivaldybės biudžeto, paraiškų atrankos komisija, vadovaujama savivaldybės tarybos narės Jurgitos Kurauskienės, posėdžiavusi prieš pat Pasienio fiestą, išdalijo savivaldybės biudžete numatytas ir projektų konkursui skirtas lėšas – 30 tūkst. eurų – bendruomenėms.  Komisijos darbe dalyvavo visi jos nariai: savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininkė Vilma Danauskienė, Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacijos (Dzūkijos VVG) pirmininkė Edita Gudišauskienė, savivaldybės  administracijos Strateginio planavimo ir investicinių  projektų  valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Giedraitis, Lazdijų miesto vietos veiklos grupės vadovas Marius Varnelis ir Lazdijų dekanas, Lazdijų šv. Onos parapijos klebonas Nerijus Žvirblys.

Jei praėjusiais metais komisija skundėsi bendruomenių pasyvumu, negebėjimu (ar nenorėjimu) teikti projektų, tai šiemet – atvirkščiai. Projektų gausa ir prašomos sumos liudija, kad bendruomenės nesnaudžia: turi planų, svajonių, o svarbiausia – veiklose norinčių dalyvauti žmonių.  

Apie paskirstytas lėšas, skirstymo kriterijus ir kas kaltas dėl to, kad kai kurių bendruomenių paraiškoms lėšų komisija, deja, skirti negalėjo, „Lazdijų žvaigždė“ kalbasi su komisijos pirmininke Jurgita Kurauskiene.

Apie tai – naujausioje „Lazdijų žvaigždėje“ (2024-06-14).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Nu įdomu kas ir kiek gavo, gal pakomentuosi ir kaip panaudojo?