J. Žilionytė laimėjo konkursą dėl Lazdijų socialinių paslaugų centro vadovo posto

Šiandien Lazdijų socialinių paslaugų centro vadovės pareigas oficialiai pradėjo vykdyti Jolita Žilionytė.
Jolita Žilionytė minėtame centre dirbo nuo 2023 m. birželio mėn. Iki paskyrimo nuolatine vadove jau daugiau kaip du metus vykdė ne tik direktoriaus pavaduotojo, bet ir vadovo pareigas.
Merė Ausma Miškinienė, savivaldybės administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė ir gausus būrys kolegų linkėjo Jolitai Žilionytei sėkmės. Dėkojo už pasiryžimą dalyvauti konkurse vadovo pareigoms vykdyti ir prisiimtą atsakomybę jau nebe laikinai, o nuolatos vadovauti vienai iš svarbiausių, didžiausių ir daugiausiai paslaugų teikiančių savivaldybės įstaigų.
Lazdijų r. sav. inf.
Autorius:
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai
Girdėjau kad ji ausmos
Nieko nuostabaus, kur
Nu jo če giminių giminė,
Nu pyzdec ,nieko konkretaus
wild rose casino emmetsburg
fairmont richelieu<br>
Lokit šunys nes Jums niekadu
Tu buliau žiūrėk, nes tuoj
catfish bend casino<br>
Kur dar laisva šilta vieta,
mes soc. paslaugų kiemo
black jack davey<br>