Iš apgyvendinimo patalpų Kapčiamiestyje iškeliami nelegalūs migrantai. Šiandien 4 iš jų savavališkai pasišalino

Lazdijų rajono savivaldybės vadovybė ką tik buvo informuota, kad iš buvusių socialinės globos centro „Židinys“ patalpų Kapčiamiestyje savavališkai pasišalino čia gyvenę 4 nelegalūs migrantai – 1 vyras ir trys moterys. Kad jų nėra, paaiškėjo tuomet, kai į nelegalių migrantų gyvenamąsias patalpas atvyko Lazdijų rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro medikai. Jie pastarosiomis dienomis testuoja tuos, kurie iš Kapčiamiesčio yra išvežami į nuolatines jų apgyvendinimo vietas, kurios yra tinkamesnės, patalpos labiau pritaikytos gyventi žiemą. Apie pabėgėlius nedelsiant informuoti Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai. Dingusieji šiuo metu jau ieškomi.
Priminsime, kad atvėsus orams nuo rugsėjo vidurio, kaip ir buvo planavusi Vidaus reikalų ministerija, nelegalūs migrantai iš laikinų jų apgyvendinimo vietų palaipsniui pradėti iškeldinti į nuolatines. Kapčiamiestyje pastaruoju metu gyveno 75 nelegalūs migrantai. Pastarosiomis dienomis Kapčiamiestyje buvo likę 34. Vakar, rugsėjo 29 dieną, 17 iš jų buvo išvežti į Medininkus. Šiandien buvo planuojami išvežti dar 11.  Deja, 4 iš jų pasišalino.
Visi nelegalūs migrantai iš Kapčiamiesčio turėtų būti iškelti iki spalio 1 dienos.
Lazdijų r. sav. inf.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Gal duos Dievas, nesugrąžins...

Rašote "Šiandien 4 iš jų savavališkai pasišalino" Kada tas šiandien? Vakar, rytoj ar dar kada .... Negi taip sunku parašyti straipsnio datą ....ar gal nemokate?

Negi nesuprantate? Kai rašoma „šiandien“ ir nenurodoma data, skaitytojas privalo suprasti, - straipsnis labai aktualus ir parašytas TIK šiandien. Taip sudaromas įspūdis, kad lzvaigzde.lt įvykius nušviečia velniškai operatyviai.

Graži ta merės padėka už nelegalus, bet eilinį kartą medikai pamiršti. O greitoji buvo ypač dažna Kapčiamiestyje. Nemyli valdžia medikų ir nors tu ką. Svarbu Seimo nariui padėkojo.

Net gaudu, nepadėkojo ir man... Ir ne tik netik man. Apskambinau visus savo pažįstamus sugėrovus, suguloves ir dar ten visokius, - nė vienam nepadėkojo. Nemyli merė mūsų, nemyli ...

palauk, padėkos kaip vaikščios prieš rinkimus per trobas

Padėkos ant duonos neuztepsi

Visų mylėt neįmanoma. Reikia patiems stengtis būti mylimiems labai

Hi! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting a new initiative in a communmity <br> <br> in the same niche. Yoour blog provided us useful information to work on. You <br> <br> have done a marvellous job!<br> <br> Yeti look alike <a href="http://www.ptfang.com/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=799431">web site</a> yeti type coolers

Hello there I am so grateful I found your website, <br> <br> I really found you by error, while I was searching on Askjeeve for something else, Anyhow I am <br> <br> here now and would just like to say kudos for a marvelous post and <br> <br> a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have <br> <br> time to look over it all at the moment but I have saved it and <br> <br> also included your RSS feeds, so when I have time I <br> <br> will be back to read a lot more, Please do keep up the excellent jo.<br> <br> <br> <br> <br> <br> My site <a href="https://babecolate.com/categories/Depression/Paroxetine">Buy paroxetine online</a>