Dar 29 rajono gyventojams – COVID-19 diagnozė

Statistikos departamentas skelbia, kad per praėjusią parą koronavirusas nustatytas 29 Lazdijų rajono gyventojams (šalyje - 2 556).
Paskutinę savaitę mūsų rajone fiksuojamas 13 atvejų per parą vidurkis, serga 123 gyventojai.
Per 14 d. nustatoma 745,6 susirgimo 100 tūks. rajono gyventojų, tuo tarpu šalies vidurkis - 825,1. Mažiausia - Panevėžio r. (210,3), daugiausia - Joniškio (2 074,3).
30 Lazdijų rajono gyventojų nuo COVID-19 mirė, 1022 pasveiko.
Pilnai paskiepyti 58,2 proc. šalies gyventojų, Lazdijų rajone - 61,5 proc.
lzvaigzde.lt inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Daugiau renginių dar merė organizuoja, galėtų mastyti ne apie rinkimus, o apie rajono žmonių sveikatą Loginio mąstymo pas merė nėra

Dauguma pagyvenusio amžiaus žmonių neskiepyti,deja...prastai dirba poliklinikos ,šeimos gydytojai,turėtų būti daugiau lankomi seni žmonės ir su jais kalbama ,dabar visiems dzin...

Baikit baliukus organizuot, pilni kaimai sergančių testų niekas nesidaro, nesiskiria, rajono valdžios kai kurie irgi izoliuotas. Kultūroj irgi sergančių yra. Visi žino bet niekas nieko nedaro.

Mugė po mugės, apsikabinusiem svarbu pozuot. Čia nereikia laikytis atstumų. Ras, kam priskirt tokią situaciją dėl sergamumo. Mugės ir senjorų kavinės tikrai bus ne prie ko.

Kodėl netrimituojat ,,džiugi žinia", baikit ,,morčiavones" su visais renginiais ir pradėkit dirbti žmonių labui ir sveikatai, o ne fotkėse amžintis.

Nu jo puse bažnytkaimio serga, bet viskas gerai, tylu, ramu, vaikai į mokyklą eina o namuos sergantys

Paklausus pas kaimo zmones, ar jiems šeimos gydytojas siūlė skiepytis, gauni atsakymą NE. Tai gal jie savo gydytojo labiausiai paklausytų

Dar daugiau švenčių paorganizuokit, tai tuoj bus ir 129 atvejai. Visoje šalyje tokia sudėtinga situacija, o Lazdijuose baliai festivaliai.

Ir klėjus tyli.

Ar tiesa kad, vaikai mokykloje jei nusikosti jiems liepiama eiti namo? Testų darytis nepatariama nes bijoma kad uždarys mokyklą? Mere bei visa jūsų švietimiečių brigada gal baikite vaidinti laimingais o pasižiūrėkit kas vyksta. Kaimuose bijoma darytis testų , pašalinių niekas nekontroliuoja. Kažkas tikrai negerai.

Kas čia atsitiko, kad švietimas taip nusirito žemyn. Baisu, kas vyksta mokyklose, mokytojai tarpusavyje pešasi, vaikai sako baisūs, neklauso, o švietimiečiai ramiai ,,tupi,, kabinetuose. Taip niekada dar nėra buvę!

O ką jie padaris tie švietimiečiai? Dabar tokie laikai, kad vienas kitą estų :(

Patikslinkite, kada ta " per praėjusią parą koronavirusas nustatytas 29 Lazdijų rajono gyventojams"