Darželio auklėtojos skundžiasi dėl termometrų tikslumo

Savivaldybės kontrolierius A. Markūnas: „Greitas veikimas dar nereiškia tikslaus duomenų nustatymo“.

Savaitės pradžioje pradėjo veikti rajono prieðmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos – mokyklos-darþeliai.   
Lazdijų rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus duomenimis, daugiausia vaikų sulaukė    didžiausios mokyklos-darželiai Lazdijuose, Veisiejuose ir Seirijuose.
Tačiau vakar kalbinti ikimokyklinio ugdymo pedagogai skundėsi, kad bekontakčiai kūno temperatūros termometrai, kuriais auklėtojos privalo patikrinti vaikus, veikia netiksliai: ,,Na, jie dažnai rodo nesąmones  – 30 ar 35 laipsnių vaiko temperatūrą. Gal tik iš trečio karto parodo tiksliau. Dėl to tikrinimo procesas ryte prie darželio grupės durų užtrunka, susidaro vaikų eilė...“

Plačiau - „Lazdijų žvagždėje“ (2020-05-22).

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Prieš perkant termometrą reikia paskaityti, kokia paklaida. Kartais paklaida gali būti lemiama. Pigus termometrai nemaža paklaida turi.

O tuom turi tupintis sveikatos centras o jus rupinkites kulturos centru ir vykdytais projektais...

Štai kokį grandiozinį savivaldybės darbo trūkumą aptiko šitas kontrolierius!!! Galime miegoti ramiai, didesnių trūkumų nerasta.

Kad kultūros centras jau kelius bajoriškėn remontuos. Anikdotas an visos Lietuvos.

Kam auklėtojos užsiima saviveikla ? Tiesiog auklėtoja fiksuoja parodytą temperatūrą žurnale, ir nesudaro eilės. Toliau yra kompetetingi pareigūnai, kurie dirba ne už minimumą. Ar jau neegzistuoja tokio tipo žurnalai ? Neveikia visa sistema ???