Dantų tiesinimas kapomis: privalumai ir kaina

Svajojate apie tiesesnę ir gražesnę šypseną? Vienas iš optimaliausių sprendimo būdų šiandien yra laikomas dantų tiesinimas kapomis. Kuo jis ypatingas? Šiame straipsnyje klinikos ,,Dentaplanas“ gydytojai aptars, kokie didžiausi dantų tiesinimo kapomis privalumai ir kaina. 

Kas tai? 

Dantų tiesinimas kapomis - tai itin efektyvus dantų tiesinimas, kuomet pacientas burnoje dėvi plonas, skaidrias kapas, kurias nešiojant dantys stumiami į iš anksto suplanuotą norimą padėtį.

Privalumai

  • Estetinė išvaizda. Dantų tiesinimas kapomis užtikrina puikų estetinį vaizdą, nes kapos yra beveik nematomos, todėl pacientams nereikia kompleksuoti dėl savo išvaizdos.

  • Nesudėtinga priežiūra. Ortodontinės kapos yra dantų tiesinimo priemonės kurias, esant poreikiui, pacientas gali savarankiškai išsiimti ir įsidėti. Todėl yra nesudėtinga rūpintis kapų ir burnos ertmės higiena.

  • Neskausmingas gydymas. Su kapomis tiesinimas dažniausiai būna neskausmingas, nes nėra aštrių, iškilių detalių, kurios braižytų žandą ir pan. Taip pat dantis tiesinant kapomis taikoma labai švelni jėga, dėl ko dantys juda fiziologinėse ribose, ir tai taip pat sąlygoja mažesnę tikimybę, kad gydymo metu bus jaučiamas skausmas.

  • Greiti rezultatai. Dantų tiesinimo kapomis matomų rezultatų galima pasiekti per ganėtinai trumpą laiką.

 

                                                      

Kaina

Mūsų klinikoje dantų tiesinimo kapomis kaina priklauso nuo gydymo sudėtingumo laipsnio:

  • Lengvas atvejis - taikoma esant nežymiam dantų susigrūdimui, pasisukimui ar nedideliems tarpams tarp dantų.  Vienam žandikauliui paprastai užtenka iki 10 kapų, o gydymas trunka iki 6 mėn. Tiesinimo kaina buvo 1699 Eur, dabar - 1499 Eur.

  • Vidutinis atvejis - taikoma esant vidutiniškam dantų kreivumui, susigrūdimui ar labiau pastebimiems tarpams. Vienam žandikauliui  reikia 11-20 kapų, o  gydymas trunka iki 12 mėn. Tiesinimo kaina buvo 3399 Eur , dabar - 2999 Eur.

  • Sudėtingas atvejis -  taikoma esant žymiam dantų susigrūdimui, kreivumui, netaisyklingam sąkandžiui. Vienam žandikauliui kapų skaičius yra neribotas, o  gydymas trunka daugiau nei 12 mėn. Tiesinimo kaina buvo 4199 Eur , dabar - 3799 Eur. 

Akivaizdu, kad dantų tiesinimas kapomis gali padėti jums susigrąžinti tiesią šypseną bei  išspręsti daugelį burnos sveikatos problemų. Jeigu svarstote apie dantų tiesinimą kviečiame atvykti į mūsų kliniką konsultacijai, kur aptarsime jums labiausiai tinkantį sprendimo būdą. Mus rasti galite Vilniuje adresu: Verslo centras G12, Šeškinės Sodų g. 12. Kontaktinis telefono numeris: +370 657 58008.

 

Autorius: 
,,Lazdijų žvaigždės" inf.