B. Rūtelionis perrinktas Lazdijų rajoną valdančių ,,valstiečių” pirmininku

Vakar vakare vykusiame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyriaus visuotiniame narių susirinkime Benius Rūtelionis vienbalsiai perrinktas dar vienai partijos skyriaus pirmininko kadencijai.
Politikas buvo vienintelis kandidatas į skyriaus pirmininkus.
Taip pat išrinkta ir skyriaus taryba, kurioje – ir rajono merė Ausma Miškinienė.
Tarybos nariais skyriuje taip pat patvirtinti savivaldybės taryboje „valstiečiams“ atstovaujantys Rimas Kauzonas, Jurgita Kurauskienė, Rimantas Pileckas, Valdas Žička, į savivaldybės tarybą kandidatavę, bet nepatekę „valstiečiai“ Mantas Sujeta, Algis Baranauskas, Kęstutis Sakalauskas, taip pat Miškinių seniūnaitijos seniūnaitis Antanas Kardokas ir iš rinkimų dėl nuslėpto teistumo pašalintas buvęs LVŽS kandidatas į Lazdijų rajono savivaldybės tarybą Remigijus Urbonavičius.
Susirinkime Lazdijų „valstiečiai“ taip pat vienbalsiai pritarė buvusio žemės ūkio ministro, premjero Sauliaus Skvernelio patarėjo Giedriaus Surplio kandidatūrai į rinkimus vienmandatėje Jotvingių (buvusioje Lazdijų-Druskininkų) apygardoje.
Vilma Danauskienė, “Lazdijų žvaigždė”

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Ot tai demokratija! Tik vienas kandidatas kaip baltarusijoj ,,batka". Tai čia irgi vienas buvęs kolchozo pirmininkas ir kitų kandidatų nėra. Deklaruojat permainas, o patys tai nesikeičiat. Kodėl net partijos vairo neužleidžiat iniciatyviam jaunimui?

Kreipkitės ir tie kas dar neturit Karabaso padėkų. Pasiunti Fb kažką ant trijų raidžių ir Beniukas priveža iki namų per 2 paras "garbingą" apdovanojimą , kad ir Margelio "padchalujui".

sveikinu beniau ir linkiu sveikatos

užuojauta

Beniau sveikinu.

Šventoji trejybė

O,ne- tai komiku trijule.Ministerija Kaune.Vauceriai Lietuvoje.Trumpos grandines Lietuvoje.Fantastai.

Su partorgo pasirinkimu apgailėtina , bet "volia naroda". Vienintelė merė LT su partija, bet ne pirmininkė. Eik Beniau jau pailsėt, ar dar tau ko maža, ar nepasitiki kolektyvu , kad be tavęs prapuls skyrius?

Aisku, kodel gojus laimi maitinimo paslaugas, uz sales nuoma.,,Viskas bus gerai,, taip mere.

Laimi nes ten gardus maistas.... nes kalakutai peneti PL prkdukcijas

O tai ka kupriuko anukas su klejuku statys I kandidatus , kelis cirkininkus jau zinome tame tarpe ir sita.

Juk Semeška visi jau seniai žino :)

Geri runkeliukai :-D

Vienintelis ir logiškas šios partijos skyriaus sprendimas- tik Benius Rūtelionis!!!Tik jis mūsų krašto patriotas, tik jis kol kas atsvara šitoms importuotoms " merėms" ir " admin.direktorėms" plius jų ruporui danauskienėms!Džiaugiuosi, kad lazdijų skyriuje dar liko sveikas valstietiškas protas !Ačiū jums, už Benių!

Na, jo, nespindi šita valstiečių komanda. Vien dviems tarybos nariams iš Akmenių reikėtų psichologo konsultacijų...

Beniau palaikau tave tik tu nesustok pradejai eiti gerus ejimus, o Ausma klausyk Beniaus jis protingas zmogus ir pataria gerai jum.

Apgailėtinas savanaudis cinikas.

Tik stebėkit koncervatorius jie jums nieko gero nedaduos.

"jomajo" eilini komentatoriau tu, tave išduoda vienintelis žodis, kurio tu nemoki rašyti. Ne koncervatoriai, o konservatoriai. Bet tau atleistina... ne be reikalo darbe buvai pajuokos objektas.. O tu piktas, nes tau ir tavo antakiui teko palikti tą sotų lovį...

o tu sedek ir sek kas ka komentuoja, matyt laiko labai daug turi. Dzin man tas antakis geras velnias ir buvo.....

"Jomajo" blogas paukštis, kuris savo lizde kakoja... o pats ką gero nuveikei? tik liežuviu plakt moki, matyt daugiau niekur nieko ir nesugebi...

kodel antakis dar nesedi

Antra mero kadencija jiems jau net nekvepia, sugebėjo pasireikšti per labai trumpą laiką, cool

Negi Lazdijai tapo politinio uzribio prielipu uzuoveja? Buvo Surplys zemes ukio ministru.. gaila buvo ziuret kokius mazgus is jo riso karabasas ir ant kiek sitas politinis klounas neturejo stuburo. Taip, komunikacijos reikalus sitas pseudopolitikas ismano puikiai ir tuom viskas baigias. Teoriskai Karosas buvo paskutinis seimo narys, kuriam kazkuri laika kazkiek rupejo Lazdiju bedos.