Aukoti nepasiturintiems kvietė „Maisto banko“ akcija

Tradiciškai trečią spalio savaitgalį jau ne vienerius metus visoje Lietuvoje rengiama „Maisto banko“ akcija. Prie šios akcijos prisidėjo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Penktadienį jis apsilankė viename iš Lazdijuose esančių prekybos centrų ir paaukojo ilgai negendančių maisto produktų bei būtinų higienos prekių nepasiturintiems.
Meras bendravo su akcijos savanoriais dirbančiais Lazdijų rajono savivaldybės socialinio globos centro „Židinys“ darbuotojais bei kvietė rajono gyventojus prisijungti prie šios prasmingos iniciatyvos ir prisidėti savo aukomis.
Savanorių teigimu, tradiciškai daugiausia aukojama makaronų, margarino, miltų, aliejaus, arbatos, cukraus, įvairių konservų, kavos, įvairių kruopų, sausainių, sausų pusryčių ir kitų ilgai negendančių produktų. Tačiau ne mažiau svarbios yra ir higienos prekės, kurių įsigyti nepasiturinčiai gyvenantiems itin sudėtinga.
Meras, kviesdamas kraštiečius aktyviai prisidėti prie šios gerumo iniciatyvos,ragino aukoti perkant Lietuvoje pagamintas prekes, nes taip kartu bus padedama ne tik nepasiturintiems gyventojams, bet ir palaikomi vietinės produkcijos gamintojai.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Geri darbai daromi tyliai. Kaip negėda reklamuotis?

na jo,kai vienas pažįstamas sakė-gerai ,kad dar po gedulingus pietus nevaikšto ir nesifotkina.....

Kai nesireklamuos tai niekas nežinos, gali meras vieną savo atlyginimą paaukoti ir bus padarytas labai geras darbas ,

nu gerai pasakyta...

:)))))) Čia tai geras, tiesiai į 10!:)))))

Slykstu skaityt

o kas tas, kur dešinėje stovi?

Po to, kai anais metais buvo paviešinta kaip geresnius suaukotus produktus pasisavina rinkėjai, paskui sandėliuotojai ir galop skirstytojai, - aš šitoje akcijoje nedalyvauju. Žinau žmones, kuriems padėti reikia, žinau ko reikia, taigi nuperku ir nuvežu tiesiai į rankas. Va taip va.